Belgische ondernemingen

Onderneming 1013.472.727

AlternIT BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Verlaine · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Verlaine, sinds 2024. Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Brutomarge € 64k, winst € 49k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1013.472.727.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 49.485

▲ 1167,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 58.388

▲ 555,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1013.472.727
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-09-12
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue du Trîche Madeleine(CHA) 6, 4537 Verlaine

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 49.485

▲ 1167,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 58.388

▲ 555,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

76,4 %

▲ 44,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 64.159▲ 681,0 %€ 8.215
Bedrijfswinst (-verlies)€ 62.823▲ 801,1 %€ 6.972
Winst (verlies) van het boekjaar€ 49.485▲ 1167,6 %€ 3.904
Balans
Eigen vermogen€ 58.388▲ 555,8 %€ 8.904
Schulden€ 18.004▼ 5,3 %€ 19.013
Balanstotaal€ 76.393▲ 173,6 %€ 27.917
Solvabiliteit berekend76,4 %▲ 44,5 ptn31,9 %
Schemam87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue du Trîche Madeleine(CHA) 6, 4537 Verlaine

2.363.685.805 · sinds 2024-09-12

47.400 Detailhandel in ICT-apparatuur; 58.290 Uitgeven van overige software; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 63.910 Activiteiten van webportalen; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 95.100 Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur; 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AlternIT?

Het ondernemingsnummer van AlternIT is 1013.472.727. Het btw-nummer is BE 1013.472.727.

Wanneer werd AlternIT opgericht?

AlternIT werd opgericht op 12 september 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AlternIT?

De maatschappelijke zetel van AlternIT is Rue du Trîche Madeleine(CHA) 6, 4537 Verlaine.

Wat doet AlternIT?

De hoofdactiviteit van AlternIT is: Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Hoeveel werknemers heeft AlternIT?

Volgens de jaarrekening over 2025 had AlternIT geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van AlternIT?

AlternIT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 64.159 in 2025. De winst van het boekjaar was € 49.485.

Is AlternIT bereikbaar via Peppol?

Ja. AlternIT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1013472727 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is AlternIT?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 58.388, een solvabiliteit van 76,4 % en een winst van € 49.485. De winst steeg met 1167,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is AlternIT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AlternIT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft AlternIT de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van AlternIT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt AlternIT?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft AlternIT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van AlternIT?

Het boekjaar van AlternIT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid