Belgische ondernemingen

Onderneming 1012.004.661

Discover by Barge BV

Actief sinds 2024 Normale toestand Besloten Vennootschap Gent

Besloten Vennootschap in Gent, sinds 2024. Personenvervoer over zee- en kustwateren. Brutomarge € −120k, verlies € 126k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1012.004.661.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -126.388

Eigen vermogen 2025

€ -116.388

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1012.004.661
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-07-29
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Burgstraat 28 bus B, 9000 Gent

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 50.100Personenvervoer over zee- en kustwaterenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.150Reparatie en onderhoud van civiele schepenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 55.100Hotels en dergelijke accommodatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -126.388

Eigen vermogen 2025

€ -116.388

Solvabiliteit 2025

-20,6 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ -120.409—
Bedrijfswinst (-verlies)€ -125.750—
Winst (verlies) van het boekjaar€ -126.388—
Balans
Eigen vermogen€ -116.388—
Schulden€ 681.838—
Balanstotaal€ 565.450—
Solvabiliteit berekend-20,6 %—
Schemam87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Burgstraat 28 bus B, 9000 Gent

2.362.547.737 · sinds 2024-07-29

  • 33.150 Reparatie en onderhoud van civiele schepen
  • 50.100.01 Exploitatie van pleziervaartuigen, cruiseschepen en rondvaartboten
  • 50.200.02 Exploitatie van veerboten, watertaxi's, enz
  • 52.220.02 Exploitatie van binnenhavens, binnenwateren en binnensluizen
  • 55.100 Hotels en dergelijke accommodatie
  • 55.100.01 Verschaffen van logies voor kortstondig verblijf, al dan niet in combinatie met het verschaffen van maaltijden, in : hotels, motels en pensions (met hotel-service)
  • 56.111.02 Verkoop van maaltijden aan boord van schepen en restauratiewagens
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 77.340 Verhuur en lease van transportmiddelen voor vervoer over water
  • 79.120 Activiteiten van reisorganisatoren
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 47.210 Detailhandel in groenten en fruit

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Discover by Barge?

Het ondernemingsnummer van Discover by Barge is 1012.004.661. Het btw-nummer is BE 1012.004.661.

Wanneer werd Discover by Barge opgericht?

Discover by Barge werd opgericht op 29 juli 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Discover by Barge?

De maatschappelijke zetel van Discover by Barge is Burgstraat 28 bus B, 9000 Gent.

Wat doet Discover by Barge?

De hoofdactiviteit van Discover by Barge is: Personenvervoer over zee- en kustwateren (NACE 50.100).

Hoeveel werknemers heeft Discover by Barge?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Discover by Barge geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Discover by Barge?

Discover by Barge vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -120.409 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 126.388.

Is Discover by Barge bereikbaar via Peppol?

Ja. Discover by Barge staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1012004661 en 9925:BE1012004661 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Discover by Barge?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -116.388, een solvabiliteit van -20,6 % en een verlies van € 126.388. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Discover by Barge failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Discover by Barge ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Discover by Barge de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Discover by Barge, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Discover by Barge?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Discover by Barge 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Discover by Barge?

Het boekjaar van Discover by Barge eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 29 juli 2024 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid