Belgische ondernemingen

Onderneming 1011.985.063

ERD DECOR CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Tielt · sinds 2024

Commanditaire vennootschap in Tielt, sinds 2024. Schilderen van gebouwen. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1011.985.063.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1011.985.063
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-07-26
Maatschappelijke zetel
Montevalstraat 52, 8700 Tielt

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.341Schilderen van gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.310StukadoorswerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.333Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.343GlaszettenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Montevalstraat 52, 8700 Tielt

2.362.769.847 · sinds 2024-08-01

43.310 Stukadoorswerk; 43.310.01 Aanbrengen van pleister- en stukadoorswerk (inclusief het aanbrengen van een hechtgrond) aan de binnen- of buitenzijde van gebouwen en andere bouwwerken; 43.320.13 Plaatsen van tussenwanden van gipsplaten; 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen; 43.333.01 Plaatsen van behang; 43.341 Schilderen van gebouwen; 43.341.01 Schilderen van het binnen- en buitenwerk van gebouwen; 43.342 Schilderen van civieltechnische werken; 43.342.01 Schilderen van metalen constructies; 43.343 Glaszetten; 43.343.01 Aanbrengen van glas, spiegels, enz; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2024-07-30RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ERD DECOR?

Het ondernemingsnummer van ERD DECOR is 1011.985.063. Het btw-nummer is BE 1011.985.063.

Wanneer werd ERD DECOR opgericht?

ERD DECOR werd opgericht op 26 juli 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ERD DECOR?

De maatschappelijke zetel van ERD DECOR is Montevalstraat 52, 8700 Tielt.

Wat doet ERD DECOR?

De hoofdactiviteit van ERD DECOR is: Schilderen van gebouwen (NACE 43.341).

Is ERD DECOR bereikbaar via Peppol?

Ja. ERD DECOR staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1011985063 en 9925:BE1011985063 (stand van 26 oktober 2026).

Is ERD DECOR failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ERD DECOR ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt ERD DECOR?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ERD DECOR 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van ERD DECOR in het Staatsblad?

De laatste publicatie van ERD DECOR in het Belgisch Staatsblad dateert van 30 juli 2024: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid