Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1011.950.619
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-07-25
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Burgemeester Van Lindtstraat 7 bus 8, 3900 Pelt
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerken
- 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
- 43.240Overige bouwinstallatie
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 3.158
▼ 36,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 9.111
▲ 53,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
21,5 %
▲ 5,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 9.901 | ▲ 11,6 % | € 8.870 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 4.104 | ▼ 37,7 % | € 6.585 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 3.158 | ▼ 36,2 % | € 4.953 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 9.111 | ▲ 53,0 % | € 5.953 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 33.201 | ▲ 6,7 % | € 31.126 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 42.312 | ▲ 14,1 % | € 37.079 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 21,5 % | ▲ 5,5 ptn | 16,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Burgemeester Van Lindtstraat 7 bus 8, 3900 Pelt
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-16
- 2024-07-29 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-17
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Pareyns Elektrotechnieken?
Het ondernemingsnummer van Pareyns Elektrotechnieken is 1011.950.619. Het btw-nummer is BE 1011.950.619.
Wanneer werd Pareyns Elektrotechnieken opgericht?
Pareyns Elektrotechnieken werd opgericht op 25 juli 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Pareyns Elektrotechnieken?
De maatschappelijke zetel van Pareyns Elektrotechnieken is Burgemeester Van Lindtstraat 7 bus 8, 3900 Pelt.
Wat doet Pareyns Elektrotechnieken?
De hoofdactiviteit van Pareyns Elektrotechnieken is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).
Hoeveel werknemers heeft Pareyns Elektrotechnieken?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Pareyns Elektrotechnieken geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Pareyns Elektrotechnieken?
Pareyns Elektrotechnieken vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 9.901 in 2025. De winst van het boekjaar was € 3.158.
Is Pareyns Elektrotechnieken bereikbaar via Peppol?
Ja. Pareyns Elektrotechnieken staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1011950619 en 9925:BE1011950619 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Pareyns Elektrotechnieken?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 9.111, een solvabiliteit van 21,5 % en een winst van € 3.158. De winst daalde met 36,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Pareyns Elektrotechnieken failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Pareyns Elektrotechnieken ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Pareyns Elektrotechnieken de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Pareyns Elektrotechnieken, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Pareyns Elektrotechnieken?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Pareyns Elektrotechnieken 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Pareyns Elektrotechnieken?
Het boekjaar van Pareyns Elektrotechnieken eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1011950619
Europese Commissie1011950619
Notarissen (Fednot)