Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1010.988.042
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-07-01
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Paul Hymanslaan 120 bus 19, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 63.920Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
- 64.210Activiteiten van holdings
- 66.129Overige bemiddeling in effecten- en goederencontracten, muv crowdfunding
- 66.300Vermogensbeheer
- 69.109Overige rechtskundige dienstverlening
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 164.880
▼ 10,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 351.770
▲ 90,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
84,9 %
▲ 13,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 213.623 | ▼ 11,1 % | € 240.191 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 213.623 | ▼ 11,1 % | € 240.191 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 164.880 | ▼ 10,8 % | € 184.890 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 351.770 | ▲ 90,3 % | € 184.890 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 62.686 | ▼ 13,8 % | € 72.720 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 414.456 | ▲ 60,9 % | € 257.610 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 84,9 % | ▲ 13,1 ptn | 71,8 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Paul Hymanslaan 120 bus 19, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-29
- 2024-07-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Finack Investment Services?
Het ondernemingsnummer van Finack Investment Services is 1010.988.042. Het btw-nummer is BE 1010.988.042.
Wanneer werd Finack Investment Services opgericht?
Finack Investment Services werd opgericht op 1 juli 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Finack Investment Services?
De maatschappelijke zetel van Finack Investment Services is Paul Hymanslaan 120 bus 19, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe.
Wat doet Finack Investment Services?
De hoofdactiviteit van Finack Investment Services is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft Finack Investment Services?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Finack Investment Services geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Finack Investment Services?
Finack Investment Services vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 213.623 in 2025. De winst van het boekjaar was € 164.880.
Is Finack Investment Services bereikbaar via Peppol?
Ja. Finack Investment Services staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1010988042 en 9925:BE1010988042 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Finack Investment Services?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 351.770, een solvabiliteit van 84,9 % en een winst van € 164.880. De winst daalde met 10,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Finack Investment Services failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Finack Investment Services ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Finack Investment Services de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Finack Investment Services, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Finack Investment Services?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Finack Investment Services 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Finack Investment Services?
Het boekjaar van Finack Investment Services eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1010988042
Europese Commissie1010988042
Notarissen (Fednot)