Belgische ondernemingen

Onderneming 1010.916.380

AMANTEX CONSULTING BV

Actief sinds 2024 Normale toestand Besloten Vennootschap Ukkel

Besloten Vennootschap in Ukkel, sinds 2024. Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed. Brutomarge € 41k, winst € 27k (2024). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1010.916.380.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 27.319

Eigen vermogen 2024

€ 31.319

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024

Ondernemingsnummer
1010.916.380
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-06-28
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Winston Churchilllaan 178, 1180 Ukkel

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.322Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasisNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 27.319

Eigen vermogen 2024

€ 31.319

Solvabiliteit 2024

63,0 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 40.622—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 38.973—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 27.319—
Balans
Eigen vermogen€ 31.319—
Schulden€ 18.407—
Balanstotaal€ 49.726—
Solvabiliteit berekend63,0 %—
Schemam87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Winston Churchilllaan 178, 1180 Ukkel

2.373.396.196 · sinds 2025-01-01

  • 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
  • 68.322 Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AMANTEX CONSULTING?

Het ondernemingsnummer van AMANTEX CONSULTING is 1010.916.380. Het btw-nummer is BE 1010.916.380.

Wanneer werd AMANTEX CONSULTING opgericht?

AMANTEX CONSULTING werd opgericht op 28 juni 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AMANTEX CONSULTING?

De maatschappelijke zetel van AMANTEX CONSULTING is Winston Churchilllaan 178, 1180 Ukkel.

Wat doet AMANTEX CONSULTING?

De hoofdactiviteit van AMANTEX CONSULTING is: Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed (NACE 68.310).

Hoeveel werknemers heeft AMANTEX CONSULTING?

Volgens de jaarrekening over 2024 had AMANTEX CONSULTING geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van AMANTEX CONSULTING?

AMANTEX CONSULTING vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 40.622 in 2024. De winst van het boekjaar was € 27.319.

Is AMANTEX CONSULTING bereikbaar via Peppol?

Ja. AMANTEX CONSULTING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1010916380 en 9925:BE1010916380 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is AMANTEX CONSULTING?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 31.319, een solvabiliteit van 63,0 % en een winst van € 27.319. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is AMANTEX CONSULTING failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AMANTEX CONSULTING ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft AMANTEX CONSULTING de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van AMANTEX CONSULTING, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 25 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wie bestuurt AMANTEX CONSULTING?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft AMANTEX CONSULTING 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van AMANTEX CONSULTING?

Het boekjaar van AMANTEX CONSULTING eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 28 juni 2024 tot 31 december 2024.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid