Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1010.893.418
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-06-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- St. Antoniusbaan 54, 2980 Zoersel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.221Sanitaire werkzaamheden
- 63.910Activiteiten van webportalen
- 73.110Activiteiten van reclamebureaus
- 73.200Markt- en opinieonderzoek
- 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 6.158
▲ 57,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 13.075
▲ 89,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
63,3 %
▲ 21,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 9.819 | ▲ 36,9 % | € 7.173 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 8.251 | ▲ 48,8 % | € 5.545 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 6.158 | ▲ 57,2 % | € 3.917 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 13.075 | ▲ 89,0 % | € 6.917 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.591 | ▼ 19,9 % | € 9.482 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 20.665 | ▲ 26,0 % | € 16.399 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 63,3 % | ▲ 21,1 ptn | 42,2 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
St. Antoniusbaan 54, 2980 Zoersel
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-26
- 2024-06-27 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Raeijmaekers2Invest?
Het ondernemingsnummer van Raeijmaekers2Invest is 1010.893.418. Het btw-nummer is BE 1010.893.418.
Wanneer werd Raeijmaekers2Invest opgericht?
Raeijmaekers2Invest werd opgericht op 28 juni 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Raeijmaekers2Invest?
De maatschappelijke zetel van Raeijmaekers2Invest is St. Antoniusbaan 54, 2980 Zoersel.
Wat doet Raeijmaekers2Invest?
De hoofdactiviteit van Raeijmaekers2Invest is: Sanitaire werkzaamheden (NACE 43.221).
Hoeveel werknemers heeft Raeijmaekers2Invest?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Raeijmaekers2Invest geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Raeijmaekers2Invest?
Raeijmaekers2Invest vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 9.819 in 2025. De winst van het boekjaar was € 6.158.
Is Raeijmaekers2Invest bereikbaar via Peppol?
Ja. Raeijmaekers2Invest staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1010893418 en 9925:BE1010893418 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Raeijmaekers2Invest?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 13.075, een solvabiliteit van 63,3 % en een winst van € 6.158. De winst steeg met 57,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Raeijmaekers2Invest failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Raeijmaekers2Invest ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Raeijmaekers2Invest de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Raeijmaekers2Invest, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Raeijmaekers2Invest?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Raeijmaekers2Invest 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Raeijmaekers2Invest?
Het boekjaar van Raeijmaekers2Invest eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1010893418
Europese Commissie1010893418
Notarissen (Fednot)