Belgische ondernemingen

Onderneming 1010.350.218

LA NOUVELLE BESACE BV

Actief sinds 2024 Normale toestand Besloten Vennootschap Cerfontaine

Besloten Vennootschap in Cerfontaine, sinds 2024. Kampeer- en caravanterreinen. Brutomarge € 26k, winst € 9k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1010.350.218.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 8.734

▲ 90,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 13.546

▲ 194,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1010.350.218
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-06-13
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Vivi Piyè(Cer) 1, 5630 Cerfontaine
Contact
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 55.300Kampeer- en caravanterreinenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.110Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 8.734

▲ 90,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 13.546

▲ 194,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

4,0 %

▲ 2,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 26.295▲ 169,4 %€ 9.759
Bedrijfswinst (-verlies)€ 16.607▲ 173,3 %€ 6.076
Winst (verlies) van het boekjaar€ 8.734▲ 90,2 %€ 4.593
Balans
Eigen vermogen€ 13.546▲ 194,9 %€ 4.593
Schulden€ 322.486▲ 27,6 %€ 252.724
Balanstotaal€ 336.032▲ 30,6 %€ 257.317
Solvabiliteit berekend4,0 %▲ 2,2 ptn1,8 %
Schemam87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Vivi Piyè(Cer) 1, 5630 Cerfontaine

2.361.690.870 · sinds 2024-07-01

  • 55.300 Kampeer- en caravanterreinen
  • 55.300.01 Kampeerterreinen
  • 56.111.05 Café-restaurants (tavernen)
  • 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
  • 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van LA NOUVELLE BESACE?

Het ondernemingsnummer van LA NOUVELLE BESACE is 1010.350.218. Het btw-nummer is BE 1010.350.218.

Wanneer werd LA NOUVELLE BESACE opgericht?

LA NOUVELLE BESACE werd opgericht op 13 juni 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van LA NOUVELLE BESACE?

De maatschappelijke zetel van LA NOUVELLE BESACE is Rue Vivi Piyè(Cer) 1, 5630 Cerfontaine.

Wat doet LA NOUVELLE BESACE?

De hoofdactiviteit van LA NOUVELLE BESACE is: Kampeer- en caravanterreinen (NACE 55.300).

Hoeveel werknemers heeft LA NOUVELLE BESACE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had LA NOUVELLE BESACE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van LA NOUVELLE BESACE?

LA NOUVELLE BESACE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 26.295 in 2025. De winst van het boekjaar was € 8.734.

Is LA NOUVELLE BESACE bereikbaar via Peppol?

Ja. LA NOUVELLE BESACE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1010350218 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is LA NOUVELLE BESACE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 13.546, een solvabiliteit van 4,0 % en een winst van € 8.734. De winst steeg met 90,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is LA NOUVELLE BESACE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LA NOUVELLE BESACE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft LA NOUVELLE BESACE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van LA NOUVELLE BESACE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt LA NOUVELLE BESACE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LA NOUVELLE BESACE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van LA NOUVELLE BESACE?

Het boekjaar van LA NOUVELLE BESACE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid