Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1009.555.313
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-05-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Berkenstraat 16, 9910 Aalter
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 81.300Landschapsverzorging
- 49.410Goederenvervoer over de weg
- 52.210Diensten in verband met vervoer te land
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 35.327
▼ 21,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 83.498
▲ 73,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
52,0 %
▲ 6,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 56.375 | ▼ 13,0 % | € 64.820 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 46.752 | ▼ 18,5 % | € 57.367 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 35.327 | ▼ 21,8 % | € 45.171 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 83.498 | ▲ 73,3 % | € 48.171 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 77.084 | ▲ 35,6 % | € 56.845 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 160.582 | ▲ 52,9 % | € 105.016 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 52,0 % | ▲ 6,1 ptn | 45,9 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Berkenstraat 16, 9910 Aalter
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-27
- 2024-05-22 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-16
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico?
Het ondernemingsnummer van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico is 1009.555.313. Het btw-nummer is BE 1009.555.313.
Wanneer werd Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico opgericht?
Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico werd opgericht op 22 mei 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico?
De maatschappelijke zetel van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico is Berkenstraat 16, 9910 Aalter.
Wat doet Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico?
De hoofdactiviteit van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico is: Landschapsverzorging (NACE 81.300).
Hoeveel werknemers heeft Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico?
Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 56.375 in 2025. De winst van het boekjaar was € 35.327.
Is Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico bereikbaar via Peppol?
Ja. Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1009555313 en 9925:BE1009555313 (stand van 7 november 2026).
Hoe financieel gezond is Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 83.498, een solvabiliteit van 52,0 % en een winst van € 35.327. De winst daalde met 21,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico?
Het boekjaar van Tuin- en omgevingswerken De Baere Nico eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1009555313
Europese Commissie1009555313
Notarissen (Fednot)