Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1009.348.742
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-05-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Centrum-Zuid 3215, 3530 Houthalen-Helchteren
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 95.319Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 288.863
▲ 60,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 478.686
▲ 152,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
59,9 %
▲ 27,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 657.999 | ▲ 92,8 % | € 341.301 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 395.727 | ▲ 60,5 % | € 246.493 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 288.863 | ▲ 60,6 % | € 179.823 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 478.686 | ▲ 152,2 % | € 189.823 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 320.057 | ▼ 19,3 % | € 396.487 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 798.743 | ▲ 36,2 % | € 586.310 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 59,9 % | ▲ 27,6 ptn | 32,4 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Centrum-Zuid 3215, 3530 Houthalen-Helchteren
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-08
- 2024-05-06 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-10
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Trucks & Trailer Richt Service Plus?
Het ondernemingsnummer van Trucks & Trailer Richt Service Plus is 1009.348.742. Het btw-nummer is BE 1009.348.742.
Wanneer werd Trucks & Trailer Richt Service Plus opgericht?
Trucks & Trailer Richt Service Plus werd opgericht op 14 mei 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Trucks & Trailer Richt Service Plus?
De maatschappelijke zetel van Trucks & Trailer Richt Service Plus is Centrum-Zuid 3215, 3530 Houthalen-Helchteren.
Wat doet Trucks & Trailer Richt Service Plus?
De hoofdactiviteit van Trucks & Trailer Richt Service Plus is: Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) (NACE 95.314).
Hoeveel werknemers heeft Trucks & Trailer Richt Service Plus?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Trucks & Trailer Richt Service Plus geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Trucks & Trailer Richt Service Plus?
Trucks & Trailer Richt Service Plus vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 657.999 in 2025. De winst van het boekjaar was € 288.863.
Is Trucks & Trailer Richt Service Plus bereikbaar via Peppol?
Ja. Trucks & Trailer Richt Service Plus staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1009348742 en 9925:BE1009348742 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Trucks & Trailer Richt Service Plus?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 478.686, een solvabiliteit van 59,9 % en een winst van € 288.863. De winst steeg met 60,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Trucks & Trailer Richt Service Plus failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Trucks & Trailer Richt Service Plus ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Trucks & Trailer Richt Service Plus de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Trucks & Trailer Richt Service Plus, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Trucks & Trailer Richt Service Plus?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Trucks & Trailer Richt Service Plus 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Trucks & Trailer Richt Service Plus?
Het boekjaar van Trucks & Trailer Richt Service Plus eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1009348742
Europese Commissie1009348742
Notarissen (Fednot)