Belgische ondernemingen

Onderneming 1009.081.694

Matt Huur BV

Actief sinds 2024 Normale toestand Besloten Vennootschap Brasschaat

Besloten Vennootschap in Brasschaat, sinds 2024. Verhuur en lease van vrachtwagens. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1009.081.694.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1009.081.694
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-05-03
Maatschappelijke zetel
Ruiterijschool 9+, 2930 Brasschaat

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 77.120Verhuur en lease van vrachtwagensHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.399Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 28.296Vervaardiging van hogedrukreinigers, zandstraalapparaten en dergelijk reinigingsmateriaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Ruiterijschool 9+, 2930 Brasschaat

2.359.401.373 · sinds 2024-05-03

  • 28.296 Vervaardiging van hogedrukreinigers, zandstraalapparaten en dergelijk reinigingsmateriaal
  • 77.120 Verhuur en lease van vrachtwagens
  • 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
  • 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
  • 47.820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Matt Huur?

Het ondernemingsnummer van Matt Huur is 1009.081.694. Het btw-nummer is BE 1009.081.694.

Wanneer werd Matt Huur opgericht?

Matt Huur werd opgericht op 3 mei 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Matt Huur?

De maatschappelijke zetel van Matt Huur is Ruiterijschool 9+, 2930 Brasschaat.

Wat doet Matt Huur?

De hoofdactiviteit van Matt Huur is: Verhuur en lease van vrachtwagens (NACE 77.120); Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen (NACE 77.399).

Is Matt Huur bereikbaar via Peppol?

Ja. Matt Huur staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1009081694 en 9925:BE1009081694 (stand van 27 oktober 2026).

Is Matt Huur failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Matt Huur ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid