Belgische ondernemingen

Onderneming 1008.483.858

GRYTECH BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Meise · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Meise, sinds 2024. Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit. Brutomarge € 19k, winst € 10k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1008.483.858.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 10.016

▼ 72,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 10.044

▲ 36569,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1008.483.858
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-04-17
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Brusselsesteenweg 60 bus D2.1., 1860 Meise

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.221Sanitaire werkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.240Overige bouwinstallatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.210Algemene reiniging van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 10.016

▼ 72,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 10.044

▲ 36569,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

11,1 %

▲ 11,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 19.058▼ 63,3 %€ 51.879
Bedrijfswinst (-verlies)€ 15.157▼ 69,5 %€ 49.709
Winst (verlies) van het boekjaar€ 10.016▼ 72,9 %€ 37.027
Balans
Eigen vermogen€ 10.044▲ 36569,0 %€ 27
Schulden€ 80.623▼ 21,0 %€ 102.065
Balanstotaal€ 90.667▼ 11,2 %€ 102.092
Solvabiliteit berekend11,1 %▲ 11,1 ptn0,0 %
Schemam87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Munthofstraat 59 bus 1, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)

2.358.771.665 · sinds 2024-04-17

39.000 Sanering en ander afvalbeheer; 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 41.002 Algemene bouw van kantoorgebouwen; 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen; 42.130 Bouw van bruggen en tunnels; 42.220 Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie; 42.911 Baggerwerken; 42.990 Bouw van andere civieltechnische werken, neg; 43.110 Slopen; 43.120 Bouwrijp maken van terreinen; 43.130 Proefboren en boren; 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen; 43.221 Sanitaire werkzaamheden; 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit; 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit; 43.230 Installatie van isolatie; 43.240 Overige bouwinstallatie; 43.310 Stukadoorswerk; 43.320 Schrijnwerk; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout; 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen; 43.341 Schilderen van gebouwen; 43.342 Schilderen van civieltechnische werken; 43.343 Glaszetten; 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen; 43.410 Dakwerkzaamheden; 43.421 Waterdichtingswerken van muren; 43.422 Chapewerken; 43.910 Metselwerk; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg; 81.210 Algemene reiniging van gebouwen; 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging; 81.230 Andere reinigingsactiviteiten

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van GRYTECH?

Het ondernemingsnummer van GRYTECH is 1008.483.858. Het btw-nummer is BE 1008.483.858.

Wanneer werd GRYTECH opgericht?

GRYTECH werd opgericht op 17 april 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van GRYTECH?

De maatschappelijke zetel van GRYTECH is Brusselsesteenweg 60 bus D2.1., 1860 Meise.

Wat doet GRYTECH?

De hoofdactiviteit van GRYTECH is: Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43.222).

Hoeveel werknemers heeft GRYTECH?

Volgens de jaarrekening over 2025 had GRYTECH geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van GRYTECH?

GRYTECH vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 19.058 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.016.

Is GRYTECH bereikbaar via Peppol?

Ja. GRYTECH staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1008483858 en 9925:BE1008483858 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is GRYTECH?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 10.044, een solvabiliteit van 11,1 % en een winst van € 10.016. De winst daalde met 72,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is GRYTECH failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GRYTECH ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft GRYTECH de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van GRYTECH, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt GRYTECH?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GRYTECH 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van GRYTECH?

Het boekjaar van GRYTECH eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid