Belgische ondernemingen

Onderneming 1008.050.625

INDIANA CONSULTING BV

Actief sinds 2024 Normale toestand Besloten Vennootschap Elsene

Besloten Vennootschap in Elsene, sinds 2024. Activiteiten van webportalen. Brutomarge € 51k, winst € 33k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1008.050.625.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 32.642

Eigen vermogen 2025

€ 37.642

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1008.050.625
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-04-05
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Egyptenarenstraat 25 bus 1, 1050 Elsene

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 63.910Activiteiten van webportalenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 32.642

Eigen vermogen 2025

€ 37.642

Solvabiliteit 2025

58,4 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 50.774—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 50.774—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 32.642—
Balans
Eigen vermogen€ 37.642—
Schulden€ 26.803—
Balanstotaal€ 64.444—
Solvabiliteit berekend58,4 %—
Schemam07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Egyptenarenstraat 25 bus 1, 1050 Elsene

2.360.301.988 · sinds 2024-04-05

  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
  • 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
  • 63.910 Activiteiten van webportalen

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van INDIANA CONSULTING?

Het ondernemingsnummer van INDIANA CONSULTING is 1008.050.625. Het btw-nummer is BE 1008.050.625.

Wanneer werd INDIANA CONSULTING opgericht?

INDIANA CONSULTING werd opgericht op 5 april 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van INDIANA CONSULTING?

De maatschappelijke zetel van INDIANA CONSULTING is Egyptenarenstraat 25 bus 1, 1050 Elsene.

Wat doet INDIANA CONSULTING?

De hoofdactiviteit van INDIANA CONSULTING is: Activiteiten van webportalen (NACE 63.910).

Hoeveel werknemers heeft INDIANA CONSULTING?

Volgens de jaarrekening over 2025 had INDIANA CONSULTING geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van INDIANA CONSULTING?

INDIANA CONSULTING vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 50.774 in 2025. De winst van het boekjaar was € 32.642.

Is INDIANA CONSULTING bereikbaar via Peppol?

Ja. INDIANA CONSULTING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1008050625 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is INDIANA CONSULTING?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 37.642, een solvabiliteit van 58,4 % en een winst van € 32.642. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is INDIANA CONSULTING failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van INDIANA CONSULTING ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft INDIANA CONSULTING de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van INDIANA CONSULTING, over het boekjaar tot 31 maart 2025, werd op 21 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 31 maart 2026, moet uiterlijk op 31 oktober 2026 neergelegd zijn.

Wie bestuurt INDIANA CONSULTING?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft INDIANA CONSULTING 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van INDIANA CONSULTING?

Het boekjaar van INDIANA CONSULTING eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 4 april 2024 tot 31 maart 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid