Belgische ondernemingen

Onderneming 1007.898.096

D’ARNÉE BV

Actief Opening faillissement Besloten Vennootschap Izegem · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Izegem, sinds 2024. Organisatie van congressen en beurzen. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1007.898.096.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1007.898.096
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Opening faillissement
Begindatum
2024-04-02
Maatschappelijke zetel
Sint-Pietersstraat 12, 8870 Izegem

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 64.210Activiteiten van holdingsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Sint-Pietersstraat 12, 8870 Izegem

2.357.873.030 · sinds 2024-04-02

56.210 Catering van evenementen; 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz; 64.210 Activiteiten van holdings; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.110.01 Handel in eigen onroerend goed : flatgebouwen en woningen niet voor bewoning bestemde gebouwen, grond; 68.110.02 Verkoop van eigen handelszaken en van zelf verworven sleutelgeld (overname); 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.201.01 Verhuur van al dan niet gemeubelde appartementen en huizen; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 68.203.01 Verhuur van niet-residentiële gebouwen zoals kantoorgebouwen, handelspanden, tentoonstellingsruimtes, enz; 68.204 Verhuur en exploitatie van terreinen; 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz; 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 77.392.01 Verhuur en operationele leasing zonder bedieningspersoneel van tenten voor tentoonstellingen, bedrijfsfeesten, concerten, enz; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 93.110.06 Organisatie en uitvoering van sportevenementen : voetbal, wielrennen, bowling, zwemmen, golf, boksen, worstelen, en andere vechtsporten, bodybuilding, wintersporten, enz; 93.199.01 Promotie en organisatie van sportevenementen, als zelfstandige activiteit of voor rekening van derden; 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van D’ARNÉE?

Het ondernemingsnummer van D’ARNÉE is 1007.898.096. Het btw-nummer is BE 1007.898.096.

Wanneer werd D’ARNÉE opgericht?

D’ARNÉE werd opgericht op 2 april 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van D’ARNÉE?

De maatschappelijke zetel van D’ARNÉE is Sint-Pietersstraat 12, 8870 Izegem.

Wat doet D’ARNÉE?

De hoofdactiviteit van D’ARNÉE is: Organisatie van congressen en beurzen (NACE 82.300).

Is D’ARNÉE bereikbaar via Peppol?

Ja. D’ARNÉE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1007898096 en 9925:BE1007898096 (stand van 26 oktober 2026).

Is D’ARNÉE failliet of in vereffening?

Volgens de KBO is de rechtstoestand van D’ARNÉE ‘Opening faillissement’ (open data van 11 september 2026).

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid