Belgische ondernemingen

Onderneming 1007.593.042

DEEP BLUE DIVING BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Wavre · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Wavre, sinds 2024. Detailhandel in overige sportartikelen. Brutomarge € 29k, winst € 13k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1007.593.042.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 13.027

▲ 125,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -37.015

▲ 26,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1007.593.042
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-03-26
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue Saint-Roch 22, 1300 Wavre

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 47.639Detailhandel in overige sportartikelenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.639Detailhandel in overige sportartikelenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.199Overige sportactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 13.027

▲ 125,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -37.015

▲ 26,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-29,4 %

▲ 11,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 28.615▲ 178,1 %€ -36.623
Bedrijfswinst (-verlies)€ 16.956▲ 134,2 %€ -49.510
Winst (verlies) van het boekjaar€ 13.027▲ 125,0 %€ -52.042
Balans
Eigen vermogen€ -37.015▲ 26,0 %€ -50.042
Schulden€ 162.709▼ 6,0 %€ 173.058
Balanstotaal€ 125.695▲ 2,2 %€ 123.017
Solvabiliteit berekend-29,4 %▲ 11,2 ptn-40,7 %
Schemam87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue Saint-Roch 22, 1300 Wavre

2.357.950.135 · sinds 2024-04-01

47.639 Detailhandel in overige sportartikelen; 79.120 Activiteiten van reisorganisatoren; 85.510 Sport- en recreatieonderwijs; 93.199 Overige sportactiviteiten, neg; 93.199.01 Promotie en organisatie van sportevenementen, als zelfstandige activiteit of voor rekening van derden; 93.199.02 Ondersteunende diensten ivm de sportbeoefening; 47.639 Detailhandel in overige sportartikelen

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DEEP BLUE DIVING?

Het ondernemingsnummer van DEEP BLUE DIVING is 1007.593.042. Het btw-nummer is BE 1007.593.042.

Wanneer werd DEEP BLUE DIVING opgericht?

DEEP BLUE DIVING werd opgericht op 26 maart 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DEEP BLUE DIVING?

De maatschappelijke zetel van DEEP BLUE DIVING is Rue Saint-Roch 22, 1300 Wavre.

Wat doet DEEP BLUE DIVING?

De hoofdactiviteit van DEEP BLUE DIVING is: Detailhandel in overige sportartikelen (NACE 47.639).

Hoeveel werknemers heeft DEEP BLUE DIVING?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DEEP BLUE DIVING geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DEEP BLUE DIVING?

DEEP BLUE DIVING vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 28.615 in 2025. De winst van het boekjaar was € 13.027.

Is DEEP BLUE DIVING bereikbaar via Peppol?

Ja. DEEP BLUE DIVING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1007593042 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is DEEP BLUE DIVING?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -37.015, een solvabiliteit van -29,4 % en een winst van € 13.027. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 125,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DEEP BLUE DIVING failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DEEP BLUE DIVING ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DEEP BLUE DIVING de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van DEEP BLUE DIVING, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt DEEP BLUE DIVING?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DEEP BLUE DIVING 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DEEP BLUE DIVING?

Het boekjaar van DEEP BLUE DIVING eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid