Belgische ondernemingen

Onderneming 1007.511.680

64bit BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Mol · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Mol, sinds 2024. Ontwerpen van computerprogramma’s. Brutomarge € −38k, verlies € 40k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1007.511.680.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -39.888

Eigen vermogen 2025

€ -36.888

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1007.511.680
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-03-25
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Zonnebloemstraat 20, 2400 Mol

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 26.200Vervaardiging van computers en randapparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 61.100Draadgebonden en draadloze telecommunicatie en telecommunicatie via satellietNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 61.200Wederverkoop van telecommunicatie en bemiddelingsactiviteiten in verband met telecommunicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -39.888

Eigen vermogen 2025

€ -36.888

Solvabiliteit 2025

-240,2 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ -38.498—
Bedrijfswinst (-verlies)€ -39.414—
Winst (verlies) van het boekjaar€ -39.888—
Balans
Eigen vermogen€ -36.888—
Schulden€ 52.242—
Balanstotaal€ 15.354—
Solvabiliteit berekend-240,2 %—
Schemam87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Zonnebloemstraat 20, 2400 Mol

2.357.741.089 · sinds 2024-03-25

26.200 Vervaardiging van computers en randapparatuur; 26.200.01 Vervaardiging van automatische gegevensverwerkende machines, inclusief microcomputers en tekstverwerkers : centrale verwerkingseenheden, interfaces, consoles, enz; 26.700.12 Vervaardiging van ongebruikte computerschijven en -banden; 28.230 Vervaardiging van kantoormachines en -uitrusting (exclusief computers en randapparatuur); 33.130 Reparatie en onderhoud van elektronische en optische apparatuur; 33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur; 33.190 Reparatie en onderhoud van andere apparatuur; 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen; 46.180.31 Handelsbemiddeling in parfums, cosmetica, toiletartikelen en reinigingsmiddelen; 46.180.34 Handelsbemiddeling in horloges, artikelen van edele metalen en sieraden; 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel; 46.190.01 Handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment; 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur; 47.400 Detailhandel in ICT-apparatuur; 47.400.01 Kleinhandel in computers en standaardprogrammatuur; 47.540 Detailhandel in elektrische huishoudapparaten; 47.770.01 Kleinhandel in uurwerken en horloges; 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton); 47.811.01 Kleinhandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances); 59.120 Activiteiten in verband met films en video- en televisieprogramma’s na de productie; 61.100 Draadgebonden en draadloze telecommunicatie en telecommunicatie via satelliet; 61.200 Wederverkoop van telecommunicatie en bemiddelingsactiviteiten in verband met telecommunicatie; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.200.01 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software); 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 63.910 Activiteiten van webportalen; 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie; 73.110 Activiteiten van reclamebureaus; 73.110.01 Ontwerpen en voeren van reclame- en promotiecampagnes voor derden via de verschillende media; 73.110.02 Ontwerpen en plaatsen van buitenreclame : reclameborden en -panelen, lichtkranten en neonreclame, aanbrengen van reclame op bussen, enz; 73.110.03 Ontwerpen van publicitaire teksten en slogans (copywriters); 73.110.04 Ontwerpen van publicitaire films; 73.110.05 Ontwerpen van publicitaire artikelen; 73.110.06 Concipiëren van reclametechnieken die ernaar streven de individuele consument te benaderen (direct marketing) door middel van geadresseerde reclame (direct mailing), telefonische koopvoorstellen, enz; 73.110.07 Luchtreclame; 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen; 77.210.03 Verhuur van pleziervaartuigen; 77.330 Verhuur en lease van kantoormachines, inclusief computers; 77.330.01 Verhuur en operationele leasing van kantoormachines, incl computers, zonder bedieningspersoneel : computerapparatuur, duplicators, fotokopieermachines, schrijfmachines, tekstverwerkers, enz; 77.330.02 Verhuur van standaard-programmatuur; 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 95.100 Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur; 95.100.01 Onderhoud en de reparatie van computers en randapparatuur; 95.100.02 Onderhoud en de reparatie van rekenmachines en overige kantoormachines

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van 64bit?

Het ondernemingsnummer van 64bit is 1007.511.680. Het btw-nummer is BE 1007.511.680.

Wanneer werd 64bit opgericht?

64bit werd opgericht op 25 maart 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van 64bit?

De maatschappelijke zetel van 64bit is Zonnebloemstraat 20, 2400 Mol.

Wat doet 64bit?

De hoofdactiviteit van 64bit is: Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62.100).

Hoeveel werknemers heeft 64bit?

Volgens de jaarrekening over 2025 had 64bit geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van 64bit?

64bit vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -38.498 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 39.888.

Is 64bit bereikbaar via Peppol?

Ja. 64bit staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1007511680 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is 64bit?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -36.888, een solvabiliteit van -240,2 % en een verlies van € 39.888. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is 64bit failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van 64bit ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft 64bit de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van 64bit, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt 64bit?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft 64bit 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van 64bit?

Het boekjaar van 64bit eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 25 maart 2024 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid