Belgische ondernemingen

Onderneming 1007.089.533

Modelio BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Liège · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Liège, sinds 2024. Ontwerpen van computerprogramma’s. Brutomarge € 84k, winst € 55k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1007.089.533.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 54.635

▲ 34,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 94.146

▲ 133,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1007.089.533
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-03-13
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue Joseph-Joset 6, 4000 Liège

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 54.635

▲ 34,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 94.146

▲ 133,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

95,2 %

▲ 12,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 84.344▲ 38,0 %€ 61.140
Bedrijfswinst (-verlies)€ 71.305▲ 35,8 %€ 52.512
Winst (verlies) van het boekjaar€ 54.635▲ 34,2 %€ 40.703
Balans
Eigen vermogen€ 94.146▲ 133,4 %€ 40.344
Schulden€ 4.698▼ 43,1 %€ 8.251
Balanstotaal€ 98.844▲ 103,4 %€ 48.596
Solvabiliteit berekend95,2 %▲ 12,2 ptn83,0 %
Schemam87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue Joseph-Joset 6, 4000 Liège

2.358.985.263 · sinds 2024-04-01

62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Modelio?

Het ondernemingsnummer van Modelio is 1007.089.533. Het btw-nummer is BE 1007.089.533.

Wanneer werd Modelio opgericht?

Modelio werd opgericht op 13 maart 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Modelio?

De maatschappelijke zetel van Modelio is Rue Joseph-Joset 6, 4000 Liège.

Wat doet Modelio?

De hoofdactiviteit van Modelio is: Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62.100).

Hoeveel werknemers heeft Modelio?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Modelio geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Modelio?

Modelio vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 84.344 in 2025. De winst van het boekjaar was € 54.635.

Is Modelio bereikbaar via Peppol?

Ja. Modelio staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1007089533 en 9925:BE1007089533 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Modelio?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 94.146, een solvabiliteit van 95,2 % en een winst van € 54.635. De winst steeg met 34,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Modelio failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Modelio ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Modelio de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Modelio, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Modelio?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Modelio 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Modelio?

Het boekjaar van Modelio eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid