Belgische ondernemingen

Onderneming 1006.844.558

CMagique VOF

Actief Normale toestand Vennootschap onder firma Grez-Doiceau · sinds 2024

Vennootschap onder firma in Grez-Doiceau, sinds 2024. Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelen. 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1006.844.558.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1006.844.558
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-03-06
Maatschappelijke zetel
Rue de Pécrot 138, 1390 Grez-Doiceau

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 77.210Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.113Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilmsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.110Activiteiten van reclamebureausNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.120Grafisch ontwerp en visuele communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.201Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.223Verhuur en lease van vaat- en glaswerk, keuken- en tafelgerei, elektrische huishoudapparaten en andere huishoudelijke benodigdhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.229Verhuur en lease van andere huishoudelijke of persoonlijke artikelen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.392Verhuur en lease van tentenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders, en 2 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue de Pécrot 138, 1390 Grez-Doiceau

2.356.796.231 · sinds 2024-03-06

77.210 Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelen; 77.223 Verhuur en lease van vaat- en glaswerk, keuken- en tafelgerei, elektrische huishoudapparaten en andere huishoudelijke benodigdheden; 77.229 Verhuur en lease van andere huishoudelijke of persoonlijke artikelen, neg; 77.392.01 Verhuur en operationele leasing zonder bedieningspersoneel van tenten voor tentoonstellingen, bedrijfsfeesten, concerten, enz; 59.113 Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms; 73.110 Activiteiten van reclamebureaus; 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie; 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2024-03-08RUBRIQUE CONSTITUTION (NOUVELLE PERSONNE MORALE, OUVERTURE SUCCURSALE, ETC...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CMagique?

Het ondernemingsnummer van CMagique is 1006.844.558. Het btw-nummer is BE 1006.844.558.

Wanneer werd CMagique opgericht?

CMagique werd opgericht op 6 maart 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CMagique?

De maatschappelijke zetel van CMagique is Rue de Pécrot 138, 1390 Grez-Doiceau.

Wat doet CMagique?

De hoofdactiviteit van CMagique is: Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelen (NACE 77.210).

Is CMagique bereikbaar via Peppol?

Ja. CMagique staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1006844558 en 9925:BE1006844558 (stand van 26 oktober 2026).

Is CMagique failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CMagique ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt CMagique?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CMagique 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van CMagique in het Staatsblad?

De laatste publicatie van CMagique in het Belgisch Staatsblad dateert van 8 maart 2024: rubrique constitution (nouvelle personne morale, ouverture succursale, etc...).

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid