Belgische ondernemingen

Onderneming 1006.280.176

Cryo-Van Hecke BV

Actief sinds 2024 Normale toestand Besloten Vennootschap Wuustwezel

Besloten Vennootschap in Wuustwezel, sinds 2024. Reparatie en onderhoud van producten van metaal. Brutomarge € 161k, winst € 50k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1006.280.176.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 49.770

▼ 11,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 116.290

▲ 74,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1006.280.176
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-02-21
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Verbrand-Hofstraat 15, 2990 Wuustwezel

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 33.110Reparatie en onderhoud van producten van metaalHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 28.130Vervaardiging van andere pompen en compressorenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.140Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.170Reparatie en onderhoud van andere civiele transportmiddelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.190Reparatie en onderhoud van andere apparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.200Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 49.770

▼ 11,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 116.290

▲ 74,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

42,4 %

▼ 7,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 161.367▲ 106,6 %€ 78.124
Bedrijfswinst (-verlies)€ 74.654▼ 3,9 %€ 77.650
Winst (verlies) van het boekjaar€ 49.770▼ 11,9 %€ 56.520
Balans
Eigen vermogen€ 116.290▲ 74,8 %€ 66.520
Schulden€ 158.127▲ 140,6 %€ 65.732
Balanstotaal€ 274.417▲ 107,5 %€ 132.252
Solvabiliteit berekend42,4 %▼ 7,9 ptn50,3 %
Schemam87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Verbrand-Hofstraat 15, 2990 Wuustwezel

2.356.415.060 · sinds 2024-02-21

  • 28.130.01 Vervaardiging van lucht- en vacuumpompen en van compressoren voor lucht en andere gassen
  • 33.110 Reparatie en onderhoud van producten van metaal
  • 33.120.03 Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden
  • 33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur
  • 33.170 Reparatie en onderhoud van andere civiele transportmiddelen
  • 33.190 Reparatie en onderhoud van andere apparatuur
  • 33.200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Cryo-Van Hecke?

Het ondernemingsnummer van Cryo-Van Hecke is 1006.280.176. Het btw-nummer is BE 1006.280.176.

Wanneer werd Cryo-Van Hecke opgericht?

Cryo-Van Hecke werd opgericht op 21 februari 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Cryo-Van Hecke?

De maatschappelijke zetel van Cryo-Van Hecke is Verbrand-Hofstraat 15, 2990 Wuustwezel.

Wat doet Cryo-Van Hecke?

De hoofdactiviteit van Cryo-Van Hecke is: Reparatie en onderhoud van producten van metaal (NACE 33.110); Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311).

Hoeveel werknemers heeft Cryo-Van Hecke?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Cryo-Van Hecke geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Cryo-Van Hecke?

Cryo-Van Hecke vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 161.367 in 2025. De winst van het boekjaar was € 49.770.

Is Cryo-Van Hecke bereikbaar via Peppol?

Ja. Cryo-Van Hecke staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1006280176 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Cryo-Van Hecke?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 116.290, een solvabiliteit van 42,4 % en een winst van € 49.770. De winst daalde met 11,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Cryo-Van Hecke failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Cryo-Van Hecke ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Cryo-Van Hecke de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Cryo-Van Hecke, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 19 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Cryo-Van Hecke?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Cryo-Van Hecke 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Cryo-Van Hecke?

Het boekjaar van Cryo-Van Hecke eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid