Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 1006.208.417
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-02-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Discipline 41, 6060 Charleroi
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 71.201Technische controle van motorvoertuigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder, en 2 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 8.090
▼ 78,6 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 45.932
▲ 21,4 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
14,0 %
▼ 11,3 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 11.079 | ▼ 77,6 % | € 49.497 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 9.839 | ▼ 79,3 % | € 47.522 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 8.090 | ▼ 78,6 % | € 37.842 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 45.932 | ▲ 21,4 % | € 37.842 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 282.648 | ▲ 152,8 % | € 111.801 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 328.580 | ▲ 119,6 % | € 149.643 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 14,0 % | ▼ 11,3 ptn | 25,3 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de la Discipline 41, 6060 Charleroi
Publicaties in het Staatsblad (1)
Bron: Belgisch Staatsblad
-
2026-10-26DEMISSIONS, NOMINATIONS
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-04-01 → 2026-03-31neergelegd 2026-10-23
- 2024-02-20 → 2025-03-31neergelegd 2025-10-07
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van INNOVA CARS?
Het ondernemingsnummer van INNOVA CARS is 1006.208.417. Het btw-nummer is BE 1006.208.417.
Wanneer werd INNOVA CARS opgericht?
INNOVA CARS werd opgericht op 20 februari 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van INNOVA CARS?
De maatschappelijke zetel van INNOVA CARS is Rue de la Discipline 41, 6060 Charleroi.
Wat doet INNOVA CARS?
De hoofdactiviteit van INNOVA CARS is: Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).
Hoeveel werknemers heeft INNOVA CARS?
Volgens de jaarrekening over 2026 had INNOVA CARS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van INNOVA CARS?
INNOVA CARS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 11.079 in 2026. De winst van het boekjaar was € 8.090.
Is INNOVA CARS bereikbaar via Peppol?
Ja. INNOVA CARS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1006208417 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is INNOVA CARS?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 45.932, een solvabiliteit van 14,0 % en een winst van € 8.090. De winst daalde met 78,6 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is INNOVA CARS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van INNOVA CARS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft INNOVA CARS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van INNOVA CARS, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 23 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt INNOVA CARS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft INNOVA CARS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wat is de laatste publicatie van INNOVA CARS in het Staatsblad?
De laatste publicatie van INNOVA CARS in het Belgisch Staatsblad dateert van 26 oktober 2026: demissions, nominations.
Wanneer eindigt het boekjaar van INNOVA CARS?
Het boekjaar van INNOVA CARS eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1006208417
Europese Commissie1006208417
Notarissen (Fednot)