Belgische ondernemingen

Onderneming 1005.981.060

Innovatech Health BV

Actief sinds 2024 Normale toestand Besloten Vennootschap Vorst

Besloten Vennootschap in Vorst, sinds 2024. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Brutomarge € 68k, winst € 47k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1005.981.060.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 46.631

▲ 47,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 82.862

▲ 128,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1005.981.060
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-02-13
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Wapenrustingslaan 50, 1190 Vorst

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 72.101Speur- en ontwikkelingswerk op biotechnologisch gebiedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.400Lease van intellectuele eigendom en vergelijkbare producten, met uitzondering van werken onder auteursrechtNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 86.910Activiteiten van medische beeldvorming en medische laboratoriaNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 46.631

▲ 47,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 82.862

▲ 128,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

79,7 %

▲ 3,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 67.780▲ 62,3 %€ 41.761
Bedrijfswinst (-verlies)€ 59.578▲ 48,9 %€ 40.000
Winst (verlies) van het boekjaar€ 46.631▲ 47,0 %€ 31.731
Balans
Eigen vermogen€ 82.862▲ 128,7 %€ 36.231
Schulden€ 21.120▲ 82,4 %€ 11.579
Balanstotaal€ 103.982▲ 117,5 %€ 47.810
Solvabiliteit berekend79,7 %▲ 3,9 ptn75,8 %
Schemam87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Wapenrustingslaan 50, 1190 Vorst

2.356.446.140 · sinds 2024-02-13

  • 21.100.01 Onderzoek en op punt stellen van de productie van actief geneeskrachtige substanties, bestemd voor de vervaardiging van geneesmiddelen
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 72.101 Speur- en ontwikkelingswerk op biotechnologisch gebied
  • 77.400 Lease van intellectuele eigendom en vergelijkbare producten, met uitzondering van werken onder auteursrecht
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 86.910 Activiteiten van medische beeldvorming en medische laboratoria
  • 86.995 Activiteiten op het gebied van voeding

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Innovatech Health?

Het ondernemingsnummer van Innovatech Health is 1005.981.060. Het btw-nummer is BE 1005.981.060.

Wanneer werd Innovatech Health opgericht?

Innovatech Health werd opgericht op 13 februari 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Innovatech Health?

De maatschappelijke zetel van Innovatech Health is Wapenrustingslaan 50, 1190 Vorst.

Wat doet Innovatech Health?

De hoofdactiviteit van Innovatech Health is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Hoeveel werknemers heeft Innovatech Health?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Innovatech Health geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Innovatech Health?

Innovatech Health vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 67.780 in 2025. De winst van het boekjaar was € 46.631.

Is Innovatech Health bereikbaar via Peppol?

Ja. Innovatech Health staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1005981060 en 9925:BE1005981060 (stand van 29 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Innovatech Health?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 82.862, een solvabiliteit van 79,7 % en een winst van € 46.631. De winst steeg met 47,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Innovatech Health failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Innovatech Health ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Innovatech Health de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Innovatech Health, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Innovatech Health?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Innovatech Health 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Innovatech Health?

Het boekjaar van Innovatech Health eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid