Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1005.627.506
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-02-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chemin du Bon-Pays 42, 6820 Florenville
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 54.815
▲ 31,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 99.400
▲ 122,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
89,5 %
▲ 31,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 69.371 | ▲ 32,5 % | € 52.348 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 68.979 | ▲ 32,5 % | € 52.060 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 54.815 | ▲ 31,8 % | € 41.585 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 99.400 | ▲ 122,9 % | € 44.585 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 11.708 | ▼ 63,1 % | € 31.688 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 111.108 | ▲ 45,7 % | € 76.273 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 89,5 % | ▲ 31,0 ptn | 58,5 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chemin du Bon-Pays 42, 6820 Florenville
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-02-05 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-13
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie?
Het ondernemingsnummer van Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie is 1005.627.506. Het btw-nummer is BE 1005.627.506.
Wanneer werd Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie opgericht?
Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie werd opgericht op 5 februari 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie?
De maatschappelijke zetel van Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie is Chemin du Bon-Pays 42, 6820 Florenville.
Hoeveel werknemers heeft Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie?
Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 69.371 in 2025. De winst van het boekjaar was € 54.815.
Is Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie bereikbaar via Peppol?
Ja. Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1005627506 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 99.400, een solvabiliteit van 89,5 % en een winst van € 54.815. De winst steeg met 31,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie?
Het boekjaar van Annabelle Graftiaux - Kinésithérapie eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1005627506
Europese Commissie1005627506
Notarissen (Fednot)