Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1005.191.105
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-12-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Nieuwdreef 127, 2170 Antwerpen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 33.150Reparatie en onderhoud van civiele schepen
- 25.401Smeden van metaal
- 25.530Verspanend bewerken van metalen
- 33.120Reparatie en onderhoud van machines
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 51.847
▲ 804,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 114.960
▲ 82,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
81,0 %
▼ 10,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 70.836 | ▲ 893,1 % | € 7.133 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 67.130 | ▲ 1165,8 % | € -6.298 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 51.847 | ▲ 804,4 % | € -7.360 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 114.960 | ▲ 82,1 % | € 63.113 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 26.956 | ▲ 372,5 % | € 5.705 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 141.915 | ▲ 106,2 % | € 68.818 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 81,0 % | ▼ 10,7 ptn | 91,7 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Nieuwdreef 127, 2170 Antwerpen
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-04
- 2024-01-25 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen?
Het ondernemingsnummer van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen is 1005.191.105. Het btw-nummer is BE 1005.191.105.
Wanneer werd Alain Maes Las- en scheepsherstellingen opgericht?
Alain Maes Las- en scheepsherstellingen werd opgericht op 29 december 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen?
De maatschappelijke zetel van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen is Nieuwdreef 127, 2170 Antwerpen.
Wat doet Alain Maes Las- en scheepsherstellingen?
De hoofdactiviteit van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen is: Reparatie en onderhoud van civiele schepen (NACE 33.150).
Hoeveel werknemers heeft Alain Maes Las- en scheepsherstellingen?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Alain Maes Las- en scheepsherstellingen geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen?
Alain Maes Las- en scheepsherstellingen vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 70.836 in 2025. De winst van het boekjaar was € 51.847.
Is Alain Maes Las- en scheepsherstellingen bereikbaar via Peppol?
Ja. Alain Maes Las- en scheepsherstellingen staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1005191105 en 9925:BE1005191105 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Alain Maes Las- en scheepsherstellingen?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 114.960, een solvabiliteit van 81,0 % en een winst van € 51.847. De winst steeg met 804,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Alain Maes Las- en scheepsherstellingen failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Alain Maes Las- en scheepsherstellingen de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 4 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Alain Maes Las- en scheepsherstellingen?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Alain Maes Las- en scheepsherstellingen 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen?
Het boekjaar van Alain Maes Las- en scheepsherstellingen eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1005191105
Europese Commissie1005191105
Notarissen (Fednot)