Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1004.724.911
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-01-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Faubourg,St-Martin 106A, 5190 Jemeppe-sur-Sambre
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
- 68.110Handel in eigen onroerend goed
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -6.460
▼ 398,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 703
▼ 90,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
4,3 %
▼ 20,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -1.646 | ▼ 150,0 % | € 3.290 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -3.350 | ▼ 212,8 % | € 2.969 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -6.460 | ▼ 398,7 % | € 2.163 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 703 | ▼ 90,2 % | € 7.163 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 15.630 | ▼ 29,7 % | € 22.218 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 16.333 | ▼ 44,4 % | € 29.381 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 4,3 % | ▼ 20,1 ptn | 24,4 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Faubourg,St-Martin 106A, 5190 Jemeppe-sur-Sambre
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-03-03
- 2024-01-15 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-04
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van G-INVESTISSEMENT?
Het ondernemingsnummer van G-INVESTISSEMENT is 1004.724.911. Het btw-nummer is BE 1004.724.911.
Wanneer werd G-INVESTISSEMENT opgericht?
G-INVESTISSEMENT werd opgericht op 15 januari 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van G-INVESTISSEMENT?
De maatschappelijke zetel van G-INVESTISSEMENT is Rue du Faubourg,St-Martin 106A, 5190 Jemeppe-sur-Sambre.
Wat doet G-INVESTISSEMENT?
De hoofdactiviteit van G-INVESTISSEMENT is: Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten (NACE 68.121).
Hoeveel werknemers heeft G-INVESTISSEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had G-INVESTISSEMENT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van G-INVESTISSEMENT?
G-INVESTISSEMENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -1.646 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 6.460.
Is G-INVESTISSEMENT bereikbaar via Peppol?
Ja. G-INVESTISSEMENT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1004724911 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is G-INVESTISSEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 703, een solvabiliteit van 4,3 % en een verlies van € 6.460. De winst daalde met 398,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is G-INVESTISSEMENT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van G-INVESTISSEMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft G-INVESTISSEMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van G-INVESTISSEMENT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt G-INVESTISSEMENT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft G-INVESTISSEMENT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van G-INVESTISSEMENT?
Het boekjaar van G-INVESTISSEMENT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1004724911
Europese Commissie1004724911
Notarissen (Fednot)