Belgische ondernemingen

Onderneming 1004.700.759

LBT Technics BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Meise · sinds 2024

Besloten Vennootschap in Meise, sinds 2024. Goederenvervoer over de weg. Brutomarge € 90k, winst € 61k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1004.700.759.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 60.645

▲ 3,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 124.034

▲ 95,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1004.700.759
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-01-15
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Neromstraat 134 bus A, 1861 Meise

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 49.410Goederenvervoer over de wegHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.110Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvanNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.401Smeden van metaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.510Coating van metalenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 28.410Vervaardiging van niet-verspanende machines voor de metaalbewerking en van gereedschapswerktuigen voor metaalbewerkingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 28.420Vervaardiging van andere gereedschapswerktuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.110Reparatie en onderhoud van producten van metaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.120Reparatie en onderhoud van machinesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 60.645

▲ 3,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 124.034

▲ 95,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

55,6 %

▼ 4,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 90.234▲ 11,2 %€ 81.142
Bedrijfswinst (-verlies)€ 76.056▲ 3,8 %€ 73.259
Winst (verlies) van het boekjaar€ 60.645▲ 3,9 %€ 58.389
Balans
Eigen vermogen€ 124.034▲ 95,7 %€ 63.389
Schulden€ 98.997▲ 136,5 %€ 41.852
Balanstotaal€ 223.031▲ 111,9 %€ 105.241
Solvabiliteit berekend55,6 %▼ 4,6 ptn60,2 %
Schemam87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Neromstraat 134 bus A, 1861 Meise

2.354.666.189 · sinds 2024-01-15

25.110 Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan; 25.401 Smeden van metaal; 25.530 Verspanend bewerken van metalen; 28.410 Vervaardiging van niet-verspanende machines voor de metaalbewerking en van gereedschapswerktuigen voor metaalbewerking; 28.420 Vervaardiging van andere gereedschapswerktuigen; 33.110 Reparatie en onderhoud van producten van metaal; 33.120 Reparatie en onderhoud van machines; 33.120.03 Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden; 33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur; 49.410 Goederenvervoer over de weg; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van LBT Technics?

Het ondernemingsnummer van LBT Technics is 1004.700.759. Het btw-nummer is BE 1004.700.759.

Wanneer werd LBT Technics opgericht?

LBT Technics werd opgericht op 15 januari 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van LBT Technics?

De maatschappelijke zetel van LBT Technics is Neromstraat 134 bus A, 1861 Meise.

Wat doet LBT Technics?

De hoofdactiviteit van LBT Technics is: Goederenvervoer over de weg (NACE 49.410).

Hoeveel werknemers heeft LBT Technics?

Volgens de jaarrekening over 2025 had LBT Technics geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van LBT Technics?

LBT Technics vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 90.234 in 2025. De winst van het boekjaar was € 60.645.

Is LBT Technics bereikbaar via Peppol?

Ja. LBT Technics staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1004700759 en 9925:BE1004700759 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is LBT Technics?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 124.034, een solvabiliteit van 55,6 % en een winst van € 60.645. De winst steeg met 3,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is LBT Technics failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LBT Technics ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft LBT Technics de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van LBT Technics, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt LBT Technics?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LBT Technics 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van LBT Technics?

Het boekjaar van LBT Technics eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid