Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1004.695.514
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-01-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Koning Albert I-straat 92, 9280 Lebbeke
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 89.419
▲ 39,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 158.712
▲ 129,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
83,5 %
▲ 8,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 113.536 | ▲ 39,4 % | € 81.453 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 113.340 | ▲ 40,0 % | € 80.970 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 89.419 | ▲ 39,1 % | € 64.293 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 158.712 | ▲ 129,0 % | € 69.293 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 31.404 | ▲ 37,1 % | € 22.907 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 190.115 | ▲ 106,2 % | € 92.200 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 83,5 % | ▲ 8,3 ptn | 75,2 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kroonveldlaan 50, 9200 Dendermonde
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-06
- 2024-01-15 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-16
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Gynaecologie MV10?
Het ondernemingsnummer van Gynaecologie MV10 is 1004.695.514. Het btw-nummer is BE 1004.695.514.
Wanneer werd Gynaecologie MV10 opgericht?
Gynaecologie MV10 werd opgericht op 15 januari 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Gynaecologie MV10?
De maatschappelijke zetel van Gynaecologie MV10 is Koning Albert I-straat 92, 9280 Lebbeke.
Hoeveel werknemers heeft Gynaecologie MV10?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Gynaecologie MV10 geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Gynaecologie MV10?
Gynaecologie MV10 vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 113.536 in 2025. De winst van het boekjaar was € 89.419.
Is Gynaecologie MV10 bereikbaar via Peppol?
Ja. Gynaecologie MV10 staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1004695514 en 9925:BE1004695514 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Gynaecologie MV10?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 158.712, een solvabiliteit van 83,5 % en een winst van € 89.419. De winst steeg met 39,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Gynaecologie MV10 failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Gynaecologie MV10 ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Gynaecologie MV10 de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Gynaecologie MV10, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Gynaecologie MV10?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Gynaecologie MV10 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Gynaecologie MV10?
Het boekjaar van Gynaecologie MV10 eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1004695514
Europese Commissie1004695514
Notarissen (Fednot)