Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1004.403.128
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2024-01-09
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kerkstraat 57, 1601 Sint-Pieters-Leeuw
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 43.212Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
- 43.320Schrijnwerk
- 43.332Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
- 43.422Chapewerken
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -6.611
▼ 140,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 5.724
▼ 67,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
39,5 %
▼ 31,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -4.346 | ▼ 124,3 % | € 17.854 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -6.453 | ▼ 138,8 % | € 16.613 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -6.611 | ▼ 140,0 % | € 16.513 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 5.724 | ▼ 67,3 % | € 17.513 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 8.749 | ▲ 24,0 % | € 7.057 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 14.472 | ▼ 41,1 % | € 24.569 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 39,5 % | ▼ 31,7 ptn | 71,3 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Bergensesteenweg 59, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-09 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van JEWC - Construction et rénovation?
Het ondernemingsnummer van JEWC - Construction et rénovation is 1004.403.128. Het btw-nummer is BE 1004.403.128.
Wanneer werd JEWC - Construction et rénovation opgericht?
JEWC - Construction et rénovation werd opgericht op 9 januari 2024, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van JEWC - Construction et rénovation?
De maatschappelijke zetel van JEWC - Construction et rénovation is Kerkstraat 57, 1601 Sint-Pieters-Leeuw.
Wat doet JEWC - Construction et rénovation?
De hoofdactiviteit van JEWC - Construction et rénovation is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).
Hoeveel werknemers heeft JEWC - Construction et rénovation?
Volgens de jaarrekening over 2025 had JEWC - Construction et rénovation geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van JEWC - Construction et rénovation?
JEWC - Construction et rénovation vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -4.346 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 6.611.
Is JEWC - Construction et rénovation bereikbaar via Peppol?
Ja. JEWC - Construction et rénovation staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1004403128 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is JEWC - Construction et rénovation?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 5.724, een solvabiliteit van 39,5 % en een verlies van € 6.611. De winst daalde met 140,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is JEWC - Construction et rénovation failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van JEWC - Construction et rénovation ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft JEWC - Construction et rénovation de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van JEWC - Construction et rénovation, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt JEWC - Construction et rénovation?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft JEWC - Construction et rénovation 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van JEWC - Construction et rénovation?
Het boekjaar van JEWC - Construction et rénovation eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1004403128
Europese Commissie1004403128
Notarissen (Fednot)