Belgische ondernemingen

Onderneming 1004.287.421

LIDAM CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Veurne · sinds 2024

Commanditaire vennootschap in Veurne, sinds 2024. Algemene elektrotechnische installatiewerken. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1004.287.421.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1004.287.421
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2024-01-05
Maatschappelijke zetel
Karpelstraat 27, 8630 Veurne

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.212Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.221Sanitaire werkzaamhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Karpelstraat 27, 8630 Veurne

2.353.629.279 · sinds 2024-01-05

33.110 Reparatie en onderhoud van producten van metaal; 33.120.03 Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden; 33.130 Reparatie en onderhoud van elektronische en optische apparatuur; 33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur; 33.200.01 Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten); 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren; 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen; 43.211.03 Installatie van bewakingssystemen en alarminstallaties tegen diefstal; 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen; 43.212.01 Installatie van verlichtings- en signaleringssystemen voor wegen en spoorwegen, in havens en luchthavens (inclusief de installatie van verkeersborden); 43.221 Sanitaire werkzaamheden; 43.221.01 Install in gebouwen en andere bouwwerken van : loodgieterswerk en sanitaire app, gasleidingen en aansluitingen muv gasleidingen voor verwarmingssyst, waterleidingen, brandblusinstall, enz; 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit; 43.222.01 Install in gebouwen ea bouww van : verwasyst op elektric, gas of stookolieapp, verwasketels, app en leidingen voor ventilatie en klimaatregeling, enz; 43.222.02 Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie (zonder verwarming); 43.222.03 Installatie van elektrische verwarmingsinstallaties; 43.223 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit; 43.230 Installatie van isolatie; 43.230.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouwwerken van : - thermische isolatiemateriaal - isolatiemateriaal tegen geluid en trillingen; 43.230.02 Isolatiewerkzaamheden aan verwarmingsleidingen en leidingen van koelsystemen; 43.240 Overige bouwinstallatie; 43.240.02 Installatie van lichtreclames en uithangborden; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 43.230.03 Isolatie van koelkamers en -pakhuizen; 43.240.04 Algemene bouwinstallatie; 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen; 43.910 Metselwerk; 43.910.02 Uitvoeren van voegwerken; 46.150 Handelsbemiddeling in de groothandel in meubelen, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren; 47.521 Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment); 73.110.02 Ontwerpen en plaatsen van buitenreclame : reclameborden en -panelen, lichtkranten en neonreclame, aanbrengen van reclame op bussen, enz; 95.100 Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur; 95.220 Reparatie en onderhoud van huishoudapparaten en van werktuigen voor gebruik in huis en tuin

Publicaties in het Staatsblad (2)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2025-11-25KAPITAAL - AANDELEN - ONTSLAGEN - BENOEMINGENPDF
  • 2024-01-09RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van LIDAM?

Het ondernemingsnummer van LIDAM is 1004.287.421. Het btw-nummer is BE 1004.287.421.

Wanneer werd LIDAM opgericht?

LIDAM werd opgericht op 5 januari 2024, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van LIDAM?

De maatschappelijke zetel van LIDAM is Karpelstraat 27, 8630 Veurne.

Wat doet LIDAM?

De hoofdactiviteit van LIDAM is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).

Is LIDAM bereikbaar via Peppol?

Ja. LIDAM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1004287421 (stand van 26 oktober 2026).

Is LIDAM failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LIDAM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt LIDAM?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LIDAM 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van LIDAM in het Staatsblad?

De laatste publicatie van LIDAM in het Belgisch Staatsblad dateert van 25 november 2025: kapitaal - aandelen - ontslagen - benoemingen. In totaal verschenen er 2 publicaties.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid