Belgische ondernemingen

Onderneming 1003.897.639

TalkBack BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Tervuren · sinds 2023

Besloten Vennootschap in Tervuren, sinds 2023. Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken. Brutomarge € 32k, winst € 8k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1003.897.639.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 8.016

▼ 49,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 27.954

▲ 40,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1003.897.639
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-12-26
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Vestenstraat 103, 3080 Tervuren

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 90.393Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechniekenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.201Maken van geluidsopnamenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.202Geluidsopnamestudio'sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.201Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiestenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.391Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 8.016

▼ 49,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 27.954

▲ 40,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

29,7 %

▼ 2,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 31.759▼ 0,1 %€ 31.797
Bedrijfswinst (-verlies)€ 13.769▼ 39,6 %€ 22.805
Winst (verlies) van het boekjaar€ 8.016▼ 49,7 %€ 15.938
Balans
Eigen vermogen€ 27.954▲ 40,2 %€ 19.938
Schulden€ 66.313▲ 58,4 %€ 41.865
Balanstotaal€ 94.267▲ 52,5 %€ 61.803
Solvabiliteit berekend29,7 %▼ 2,6 ptn32,3 %
Schemam87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Vestenstraat 103, 3080 Tervuren

2.354.149.418 · sinds 2024-01-01

59.201 Maken van geluidsopnamen; 59.202 Geluidsopnamestudio's; 90.201 Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten; 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen; 90.393 Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken; 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van TalkBack?

Het ondernemingsnummer van TalkBack is 1003.897.639. Het btw-nummer is BE 1003.897.639.

Wanneer werd TalkBack opgericht?

TalkBack werd opgericht op 26 december 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van TalkBack?

De maatschappelijke zetel van TalkBack is Vestenstraat 103, 3080 Tervuren.

Wat doet TalkBack?

De hoofdactiviteit van TalkBack is: Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken (NACE 90.393).

Hoeveel werknemers heeft TalkBack?

Volgens de jaarrekening over 2025 had TalkBack geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van TalkBack?

TalkBack vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 31.759 in 2025. De winst van het boekjaar was € 8.016.

Is TalkBack bereikbaar via Peppol?

Ja. TalkBack staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1003897639 en 9925:BE1003897639 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is TalkBack?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 27.954, een solvabiliteit van 29,7 % en een winst van € 8.016. De winst daalde met 49,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is TalkBack failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TalkBack ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft TalkBack de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van TalkBack, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 9 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt TalkBack?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TalkBack 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van TalkBack?

Het boekjaar van TalkBack eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid