Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1003.696.216
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-12-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Seigneur 75, 6540 Lobbes
- Andere namen
- SBSMC · Afkorting (Frans)
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
- 62.100Ontwerpen van computerprogramma’s
- 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
- 82.300Organisatie van congressen en beurzen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 15.691
▲ 157,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 29.795
▲ 111,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
13,7 %
▲ 7,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 144.461 | ▲ 8,6 % | € 132.977 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 77.160 | ▲ 11,5 % | € 69.223 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 27.783 | ▲ 98,6 % | € 13.992 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 15.691 | ▲ 157,1 % | € 6.104 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 29.795 | ▲ 111,3 % | € 14.104 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 188.024 | ▼ 6,7 % | € 201.486 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 217.819 | ▲ 1,0 % | € 215.590 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 13,7 % | ▲ 7,1 ptn | 6,5 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Guimauves 1, 7033 Mons
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-31
- 2023-12-20 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Small Business Solutions, Management and Communication?
Het ondernemingsnummer van Small Business Solutions, Management and Communication is 1003.696.216. Het btw-nummer is BE 1003.696.216.
Wanneer werd Small Business Solutions, Management and Communication opgericht?
Small Business Solutions, Management and Communication werd opgericht op 20 december 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Small Business Solutions, Management and Communication?
De maatschappelijke zetel van Small Business Solutions, Management and Communication is Rue du Seigneur 75, 6540 Lobbes.
Wat doet Small Business Solutions, Management and Communication?
De hoofdactiviteit van Small Business Solutions, Management and Communication is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200); Overige zakelijke dienstverlening, neg (NACE 82.990).
Hoeveel werknemers heeft Small Business Solutions, Management and Communication?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Small Business Solutions, Management and Communication geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Small Business Solutions, Management and Communication?
In 2025 had Small Business Solutions, Management and Communication een omzet van € 144.461. De winst van het boekjaar was € 15.691.
Is Small Business Solutions, Management and Communication bereikbaar via Peppol?
Ja. Small Business Solutions, Management and Communication staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1003696216 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Small Business Solutions, Management and Communication?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 29.795, een solvabiliteit van 13,7 % en een winst van € 15.691. De winst steeg met 157,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Small Business Solutions, Management and Communication failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Small Business Solutions, Management and Communication ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Small Business Solutions, Management and Communication de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Small Business Solutions, Management and Communication, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Small Business Solutions, Management and Communication?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Small Business Solutions, Management and Communication 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Small Business Solutions, Management and Communication?
Het boekjaar van Small Business Solutions, Management and Communication eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1003696216
Europese Commissie1003696216
Notarissen (Fednot)