Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1003.172.119
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-12-08
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Lanciers(VIE) 27, 6230 Pont-à-Celles
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.940Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 24.320
▼ 16,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 59.398
▲ 69,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
51,3 %
▲ 12,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 43.966 | ▼ 18,3 % | € 53.847 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 36.617 | ▼ 17,0 % | € 44.137 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 24.320 | ▼ 16,4 % | € 29.078 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 59.398 | ▲ 69,3 % | € 35.078 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 56.314 | ▲ 1,6 % | € 55.436 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 115.712 | ▲ 27,8 % | € 90.514 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 51,3 % | ▲ 12,6 ptn | 38,8 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Lanciers(VIE) 27, 6230 Pont-à-Celles
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-06
- 2023-12-08 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van WYLOCK MARIE INFI?
Het ondernemingsnummer van WYLOCK MARIE INFI is 1003.172.119. Het btw-nummer is BE 1003.172.119.
Wanneer werd WYLOCK MARIE INFI opgericht?
WYLOCK MARIE INFI werd opgericht op 8 december 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van WYLOCK MARIE INFI?
De maatschappelijke zetel van WYLOCK MARIE INFI is Rue des Lanciers(VIE) 27, 6230 Pont-à-Celles.
Wat doet WYLOCK MARIE INFI?
De hoofdactiviteit van WYLOCK MARIE INFI is: Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen (NACE 86.940).
Hoeveel werknemers heeft WYLOCK MARIE INFI?
Volgens de jaarrekening over 2025 had WYLOCK MARIE INFI geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van WYLOCK MARIE INFI?
WYLOCK MARIE INFI vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 43.966 in 2025. De winst van het boekjaar was € 24.320.
Is WYLOCK MARIE INFI bereikbaar via Peppol?
WYLOCK MARIE INFI staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:1003172119; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is WYLOCK MARIE INFI?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 59.398, een solvabiliteit van 51,3 % en een winst van € 24.320. De winst daalde met 16,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is WYLOCK MARIE INFI failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van WYLOCK MARIE INFI ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft WYLOCK MARIE INFI de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van WYLOCK MARIE INFI, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 6 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt WYLOCK MARIE INFI?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft WYLOCK MARIE INFI 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van WYLOCK MARIE INFI?
Het boekjaar van WYLOCK MARIE INFI eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1003172119
Europese Commissie1003172119
Notarissen (Fednot)