Belgische ondernemingen

Onderneming 1002.695.928

Casaga BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Kruisem · sinds 2023

Besloten Vennootschap in Kruisem, sinds 2023. Overige zakelijke dienstverlening, neg. Brutomarge € 11k, winst € 6k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1002.695.928.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 5.989

▼ 87,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 56.505

▲ 11,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1002.695.928
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-11-27
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Leenbeekstraat(KRU) 3, 9770 Kruisem

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.620Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteeltNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.399Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.199Overige sportactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 5.989

▼ 87,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 56.505

▲ 11,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

80,3 %

▲ 6,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 10.727▼ 82,9 %€ 62.813
Bedrijfswinst (-verlies)€ 9.099▼ 85,4 %€ 62.429
Winst (verlies) van het boekjaar€ 5.989▼ 87,5 %€ 48.016
Balans
Eigen vermogen€ 56.505▲ 11,9 %€ 50.516
Schulden€ 13.831▼ 21,0 %€ 17.517
Balanstotaal€ 70.335▲ 3,4 %€ 68.033
Solvabiliteit berekend80,3 %▲ 6,1 ptn74,3 %
Schemam87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Leenbeekstraat(KRU) 3, 9770 Kruisem

2.352.806.165 · sinds 2023-11-27

01.430 Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen; 01.620 Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt; 01.620.01 Kunstmatige inseminatie; 01.620.03 Inspecteren van kuddes, drijven van vee, het laten weiden van andermans vee, het kapoenen van gevogelte, het reinigen van hokken; 01.620.04 Activiteit van hoefsmeden; 46.231 Groothandel in levend vee; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 70.100 Activiteiten van hoofdkantoren; 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.; 70.200.02 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz.; 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 85.510 Sport- en recreatieonderwijs; 85.599 Overige vormen van onderwijs; 93.110 Exploitatie van sportaccommodaties; 93.199 Overige sportactiviteiten, neg; 93.199.01 Promotie en organisatie van sportevenementen, als zelfstandige activiteit of voor rekening van derden; 96.993 Diensten in verband met de verzorging van huisdieren, muv veterinaire diensten

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Casaga?

Het ondernemingsnummer van Casaga is 1002.695.928. Het btw-nummer is BE 1002.695.928.

Wanneer werd Casaga opgericht?

Casaga werd opgericht op 27 november 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Casaga?

De maatschappelijke zetel van Casaga is Leenbeekstraat(KRU) 3, 9770 Kruisem.

Wat doet Casaga?

De hoofdactiviteit van Casaga is: Overige zakelijke dienstverlening, neg (NACE 82.990).

Hoeveel werknemers heeft Casaga?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Casaga geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Casaga?

Casaga vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 10.727 in 2025. De winst van het boekjaar was € 5.989.

Is Casaga bereikbaar via Peppol?

Ja. Casaga staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1002695928 en 9925:BE1002695928 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Casaga?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 56.505, een solvabiliteit van 80,3 % en een winst van € 5.989. De winst daalde met 87,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Casaga failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Casaga ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Casaga de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Casaga, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt Casaga?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Casaga 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Casaga?

Het boekjaar van Casaga eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid