Belgische ondernemingen

Onderneming 1002.423.437

La Différence Hairsalon CommV

Actief sinds 2023 Normale toestand Commanditaire vennootschap Genk

Commanditaire vennootschap in Genk, sinds 2023. Kappers- en barbiersactiviteiten. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1002.423.437.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1002.423.437
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-11-19
Maatschappelijke zetel
Zaveldriesstraat 26, 3600 Genk

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 96.210Kappers- en barbiersactiviteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.210Kappers- en barbiersactiviteitenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.750Detailhandel in cosmetica en toiletartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.999Overige persoonlijke dienstenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Zaveldriesstraat 26, 3600 Genk

2.352.741.829 · sinds 2023-11-19

  • 47.750 Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
  • 85.592 Beroepsopleiding
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs
  • 96.210 Kappers- en barbiersactiviteiten
  • 96.210.01 Wassen, knippen, verven, onduleren, enz van haar bij mannen, vrouwen en kinderen
  • 96.220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
  • 96.220.01 Verlenen van advies op het gebied van de schoonheidszorgen en gezichtsverzorging; het aanbrengen van make-up, enz
  • 96.220.02 Huidverzorging en epileren
  • 96.220.03 Manicure en pedicure
  • 96.230.02 Diensten in verband met het lichamelijk welzijn, zoals verleend in inrichtingen voor thalassotherapie, kuuroorden, Turkse baden, sauna's, stoombaden, massagesalons, enz
  • 96.999 Overige persoonlijke diensten

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van La Différence Hairsalon?

Het ondernemingsnummer van La Différence Hairsalon is 1002.423.437. Het btw-nummer is BE 1002.423.437.

Wanneer werd La Différence Hairsalon opgericht?

La Différence Hairsalon werd opgericht op 19 november 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van La Différence Hairsalon?

De maatschappelijke zetel van La Différence Hairsalon is Zaveldriesstraat 26, 3600 Genk.

Wat doet La Différence Hairsalon?

De hoofdactiviteit van La Différence Hairsalon is: Kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96.210).

Is La Différence Hairsalon bereikbaar via Peppol?

Ja. La Différence Hairsalon staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1002423437 en 9925:BE1002423437 (stand van 26 oktober 2026).

Is La Différence Hairsalon failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van La Différence Hairsalon ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt La Différence Hairsalon?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft La Différence Hairsalon 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van La Différence Hairsalon in het Staatsblad?

De laatste publicatie van La Différence Hairsalon in het Belgisch Staatsblad dateert van 22 november 2023: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid