Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1002.165.495
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-11-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Bosdijkstraat 12, 3670 Oudsbergen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.320Schrijnwerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 21.814
▼ 66,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 90.333
▲ 31,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
71,7 %
▲ 13,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 34.936 | ▼ 61,8 % | € 91.337 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 28.275 | ▼ 65,9 % | € 82.987 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 21.814 | ▼ 66,7 % | € 65.519 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 90.333 | ▲ 31,8 % | € 68.519 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 35.603 | ▼ 26,7 % | € 48.542 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 125.936 | ▲ 7,6 % | € 117.061 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 71,7 % | ▲ 13,2 ptn | 58,5 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Bosdijkstraat 12, 3670 Oudsbergen
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-02
- 2023-11-10 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Snyders Interieurbouw?
Het ondernemingsnummer van Snyders Interieurbouw is 1002.165.495. Het btw-nummer is BE 1002.165.495.
Wanneer werd Snyders Interieurbouw opgericht?
Snyders Interieurbouw werd opgericht op 10 november 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Snyders Interieurbouw?
De maatschappelijke zetel van Snyders Interieurbouw is Bosdijkstraat 12, 3670 Oudsbergen.
Wat doet Snyders Interieurbouw?
De hoofdactiviteit van Snyders Interieurbouw is: Schrijnwerk (NACE 43.320).
Hoeveel werknemers heeft Snyders Interieurbouw?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Snyders Interieurbouw geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Snyders Interieurbouw?
Snyders Interieurbouw vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 34.936 in 2025. De winst van het boekjaar was € 21.814.
Is Snyders Interieurbouw bereikbaar via Peppol?
Ja. Snyders Interieurbouw staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1002165495 en 9925:BE1002165495 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Snyders Interieurbouw?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 90.333, een solvabiliteit van 71,7 % en een winst van € 21.814. De winst daalde met 66,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Snyders Interieurbouw failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Snyders Interieurbouw ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Snyders Interieurbouw de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Snyders Interieurbouw, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Snyders Interieurbouw?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Snyders Interieurbouw 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Snyders Interieurbouw?
Het boekjaar van Snyders Interieurbouw eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1002165495
Europese Commissie1002165495
Notarissen (Fednot)