Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1001.658.127
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-10-26
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Aubépines 25, 5300 Andenne
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 55.078
▼ 3,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 133.112
▲ 70,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
79,7 %
▲ 14,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 79.427 | ▼ 3,3 % | € 82.126 | € 21.364 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 71.465 | ▼ 3,8 % | € 74.313 | € 20.279 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 55.078 | ▼ 3,4 % | € 57.016 | € 16.018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 133.112 | ▲ 70,6 % | € 78.034 | € 21.018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 33.909 | ▼ 18,1 % | € 41.427 | € 30.752 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 167.021 | ▲ 39,8 % | € 119.461 | € 51.770 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 79,7 % | ▲ 14,4 ptn | 65,3 % | 40,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue d'Huart 164, 5590 Ciney
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-08
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-03
- 2023-11-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-05-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CABINET MEDICAL KENDERESI?
Het ondernemingsnummer van CABINET MEDICAL KENDERESI is 1001.658.127. Het btw-nummer is BE 1001.658.127.
Wanneer werd CABINET MEDICAL KENDERESI opgericht?
CABINET MEDICAL KENDERESI werd opgericht op 26 oktober 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CABINET MEDICAL KENDERESI?
De maatschappelijke zetel van CABINET MEDICAL KENDERESI is Rue des Aubépines 25, 5300 Andenne.
Hoeveel werknemers heeft CABINET MEDICAL KENDERESI?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CABINET MEDICAL KENDERESI geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CABINET MEDICAL KENDERESI?
CABINET MEDICAL KENDERESI vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 79.427 in 2025. De winst van het boekjaar was € 55.078.
Is CABINET MEDICAL KENDERESI bereikbaar via Peppol?
CABINET MEDICAL KENDERESI staat niet in de Peppol Directory (stand van 5 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:1001658127; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is CABINET MEDICAL KENDERESI?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 133.112, een solvabiliteit van 79,7 % en een winst van € 55.078. De winst daalde met 3,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CABINET MEDICAL KENDERESI failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CABINET MEDICAL KENDERESI ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CABINET MEDICAL KENDERESI de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CABINET MEDICAL KENDERESI, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt CABINET MEDICAL KENDERESI?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CABINET MEDICAL KENDERESI 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CABINET MEDICAL KENDERESI?
Het boekjaar van CABINET MEDICAL KENDERESI eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1001658127
Europese Commissie1001658127
Notarissen (Fednot)