Belgische ondernemingen

Onderneming 1001.592.997

AX OPTIC BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Dinant · sinds 2023

Besloten Vennootschap in Dinant, sinds 2023. Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen. Brutomarge € 67k, winst € 31k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1001.592.997.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 31.322

▲ 31,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 55.540

▲ 129,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1001.592.997
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-10-25
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Chemin de Sovet 61, 5502 Dinant

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 47.742Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 32.500Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdhedenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.130Reparatie en onderhoud van elektronische en optische apparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.432Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.592BeroepsopleidingNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 31.322

▲ 31,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 55.540

▲ 129,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

32,2 %

▲ 19,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 66.867▲ 21,0 %€ 55.276€ -3.086
Bedrijfswinst (-verlies)€ 42.997▲ 38,0 %€ 31.154€ -4.385
Winst (verlies) van het boekjaar€ 31.322▲ 31,6 %€ 23.800€ -4.582
Balans
Eigen vermogen€ 55.540▲ 129,3 %€ 24.217€ 418
Schulden€ 116.819▼ 30,8 %€ 168.931€ 200.001
Balanstotaal€ 172.359▼ 10,8 %€ 193.148€ 200.418
Solvabiliteit berekend32,2 %▲ 19,7 ptn12,5 %0,2 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Avenue de Criel(H) 31, 5370 Havelange

2.351.091.047 · sinds 2023-10-25

32.500.05 Vervaardiging van brilleglazen en contactlenzen; 32.500.06 Vervaardiging van monturen en brillen; 32.500.07 Verv van brillen, ook niet optisch bewerkte lenzen : zonnebrillen, brillen voor de bescherming van de ogen (inclusief beschermkappen voor het solderen), voor de verbetering van het zicht, enz; 33.130 Reparatie en onderhoud van elektronische en optische apparatuur; 46.432 Groothandel in foto- en filmapparatuur en in andere optische artikelen; 47.742 Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen; 85.592 Beroepsopleiding

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AX OPTIC?

Het ondernemingsnummer van AX OPTIC is 1001.592.997. Het btw-nummer is BE 1001.592.997.

Wanneer werd AX OPTIC opgericht?

AX OPTIC werd opgericht op 25 oktober 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AX OPTIC?

De maatschappelijke zetel van AX OPTIC is Chemin de Sovet 61, 5502 Dinant.

Wat doet AX OPTIC?

De hoofdactiviteit van AX OPTIC is: Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen (NACE 47.742).

Hoeveel werknemers heeft AX OPTIC?

Volgens de jaarrekening over 2025 had AX OPTIC geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van AX OPTIC?

AX OPTIC vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 66.867 in 2025. De winst van het boekjaar was € 31.322.

Is AX OPTIC bereikbaar via Peppol?

Ja. AX OPTIC staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1001592997 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is AX OPTIC?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 55.540, een solvabiliteit van 32,2 % en een winst van € 31.322. De winst steeg met 31,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is AX OPTIC failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AX OPTIC ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft AX OPTIC de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van AX OPTIC, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt AX OPTIC?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft AX OPTIC 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van AX OPTIC?

Het boekjaar van AX OPTIC eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid