Belgische ondernemingen

Onderneming 1001.580.428

CLEAN YOUR LIFE BV

Actief sinds 2023 Normale toestand Besloten Vennootschap Grimbergen

Besloten Vennootschap in Grimbergen, sinds 2023. Andere reinigingsactiviteiten. Brutomarge € 70k, verlies € 1k (2025). Ondernemingsnummer en btw-nummer 1001.580.428.

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.448

▼ 113,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.146

▼ 13,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
1001.580.428
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-10-24
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Temselaan 100 bus A, 1853 Grimbergen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 81.230Andere reinigingsactiviteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.210Algemene reiniging van gebouwenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 81.210Algemene reiniging van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.220Overige reiniging van gebouwen; industriële reinigingNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.448

▼ 113,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.146

▼ 13,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

11,6 %

▼ 4,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 70.176▲ 28,1 %€ 54.798
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.035▼ 92,2 %€ 13.237
Winst (verlies) van het boekjaar€ -1.448▼ 113,7 %€ 10.593
Balans
Eigen vermogen€ 9.146▼ 13,7 %€ 10.593
Schulden€ 69.879▲ 21,7 %€ 57.402
Balanstotaal€ 79.025▲ 16,2 %€ 67.995
Solvabiliteit berekend11,6 %▼ 4,0 ptn15,6 %
Schemam87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Jetteselaan 243, 1083 Ganshoren

2.378.112.574 · sinds 2023-10-24

  • 81.210 Algemene reiniging van gebouwen
  • 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
  • 81.220.02 Lappen van ramen
  • 81.230 Andere reinigingsactiviteiten
  • 81.220.01 Reinigen van het interieur van allerlei gebouwen : kantoren, fabrieken, werkplaatsen, allerlei commerciële gebouwen, appartementsgebouwen, enz

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CLEAN YOUR LIFE?

Het ondernemingsnummer van CLEAN YOUR LIFE is 1001.580.428. Het btw-nummer is BE 1001.580.428.

Wanneer werd CLEAN YOUR LIFE opgericht?

CLEAN YOUR LIFE werd opgericht op 24 oktober 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CLEAN YOUR LIFE?

De maatschappelijke zetel van CLEAN YOUR LIFE is Temselaan 100 bus A, 1853 Grimbergen.

Wat doet CLEAN YOUR LIFE?

De hoofdactiviteit van CLEAN YOUR LIFE is: Andere reinigingsactiviteiten (NACE 81.230); Algemene reiniging van gebouwen (NACE 81.210).

Hoeveel werknemers heeft CLEAN YOUR LIFE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had CLEAN YOUR LIFE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van CLEAN YOUR LIFE?

CLEAN YOUR LIFE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 70.176 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.448.

Is CLEAN YOUR LIFE bereikbaar via Peppol?

Ja. CLEAN YOUR LIFE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1001580428 en 9925:BE1001580428 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is CLEAN YOUR LIFE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 9.146, een solvabiliteit van 11,6 % en een verlies van € 1.448. De winst daalde met 113,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CLEAN YOUR LIFE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CLEAN YOUR LIFE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CLEAN YOUR LIFE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van CLEAN YOUR LIFE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wanneer eindigt het boekjaar van CLEAN YOUR LIFE?

Het boekjaar van CLEAN YOUR LIFE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid