Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1001.349.707
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-10-18
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Impasse de la Cense Gain 7, 7000 Mons
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 74.301Activiteiten van vertalers
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 96.936
▼ 41,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 261.941
▲ 57,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
89,1 %
▼ 4,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 132.106 | ▼ 38,8 % | € 215.780 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 131.379 | ▼ 39,0 % | € 215.463 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 96.936 | ▼ 41,4 % | € 165.464 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 261.941 | ▲ 57,9 % | € 165.864 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 32.156 | ▲ 191,9 % | € 11.015 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 294.096 | ▲ 66,3 % | € 176.879 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 89,1 % | ▼ 4,7 ptn | 93,8 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m07-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Impasse de la Cense Gain 7, 7000 Mons
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-30
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-02-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ALPITO TRANSLATIONS?
Het ondernemingsnummer van ALPITO TRANSLATIONS is 1001.349.707. Het btw-nummer is BE 1001.349.707.
Wanneer werd ALPITO TRANSLATIONS opgericht?
ALPITO TRANSLATIONS werd opgericht op 18 oktober 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ALPITO TRANSLATIONS?
De maatschappelijke zetel van ALPITO TRANSLATIONS is Impasse de la Cense Gain 7, 7000 Mons.
Wat doet ALPITO TRANSLATIONS?
De hoofdactiviteit van ALPITO TRANSLATIONS is: Activiteiten van vertalers (NACE 74.301).
Hoeveel werknemers heeft ALPITO TRANSLATIONS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ALPITO TRANSLATIONS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ALPITO TRANSLATIONS?
ALPITO TRANSLATIONS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 132.106 in 2025. De winst van het boekjaar was € 96.936.
Is ALPITO TRANSLATIONS bereikbaar via Peppol?
Ja. ALPITO TRANSLATIONS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1001349707 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is ALPITO TRANSLATIONS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 261.941, een solvabiliteit van 89,1 % en een winst van € 96.936. De winst daalde met 41,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ALPITO TRANSLATIONS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ALPITO TRANSLATIONS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ALPITO TRANSLATIONS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ALPITO TRANSLATIONS, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt ALPITO TRANSLATIONS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ALPITO TRANSLATIONS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ALPITO TRANSLATIONS?
Het boekjaar van ALPITO TRANSLATIONS eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1001349707
Europese Commissie1001349707
Notarissen (Fednot)