Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1001.163.328
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-10-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Brouwerijstraat 33, 1840 Londerzeel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 20.872
▼ 36,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 54.260
▲ 58,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
66,9 %
▲ 19,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 33.901 | ▼ 33,7 % | € 51.153 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 27.569 | ▼ 35,6 % | € 42.799 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 20.872 | ▼ 36,9 % | € 33.054 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 54.260 | ▲ 58,6 % | € 34.221 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 26.906 | ▼ 27,9 % | € 37.309 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 81.166 | ▲ 13,5 % | € 71.530 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 66,9 % | ▲ 19,0 ptn | 47,8 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Spiegellaan 34, 1785 Merchtem
Vestiging
Brouwerijstraat 33, 1840 Londerzeel
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-30
- 2023-10-13 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-14
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van HUISARTS WANNES MESKENS?
Het ondernemingsnummer van HUISARTS WANNES MESKENS is 1001.163.328. Het btw-nummer is BE 1001.163.328.
Wanneer werd HUISARTS WANNES MESKENS opgericht?
HUISARTS WANNES MESKENS werd opgericht op 13 oktober 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van HUISARTS WANNES MESKENS?
De maatschappelijke zetel van HUISARTS WANNES MESKENS is Brouwerijstraat 33, 1840 Londerzeel.
Wat doet HUISARTS WANNES MESKENS?
De hoofdactiviteit van HUISARTS WANNES MESKENS is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft HUISARTS WANNES MESKENS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had HUISARTS WANNES MESKENS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van HUISARTS WANNES MESKENS?
HUISARTS WANNES MESKENS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 33.901 in 2025. De winst van het boekjaar was € 20.872.
Is HUISARTS WANNES MESKENS bereikbaar via Peppol?
Ja. HUISARTS WANNES MESKENS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1001163328 en 9925:BE1001163328 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is HUISARTS WANNES MESKENS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 54.260, een solvabiliteit van 66,9 % en een winst van € 20.872. De winst daalde met 36,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is HUISARTS WANNES MESKENS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van HUISARTS WANNES MESKENS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft HUISARTS WANNES MESKENS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van HUISARTS WANNES MESKENS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt HUISARTS WANNES MESKENS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HUISARTS WANNES MESKENS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van HUISARTS WANNES MESKENS?
Het boekjaar van HUISARTS WANNES MESKENS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1001163328
Europese Commissie1001163328
Notarissen (Fednot)