Belgische ondernemingen

Onderneming 1000.954.282

D-LEASE BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Gent · sinds 2023

Besloten Vennootschap in Gent, sinds 2023. Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen. Brutomarge € 243k, winst € 75k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 1000.954.282.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 74.692

▼ 1,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 250.452

▲ 42,5 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1000.954.282
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-10-09
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Aaigemstraat 59A, 9000 Gent

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 66.199Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.322Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasisNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 74.692

▼ 1,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 250.452

▲ 42,5 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

13,8 %

▲ 4,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 243.086▲ 1,1 %€ 240.411
Bedrijfswinst (-verlies)€ 163.440▲ 1,3 %€ 161.271
Winst (verlies) van het boekjaar€ 74.692▼ 1,4 %€ 75.760
Balans
Eigen vermogen€ 250.452▲ 42,5 %€ 175.760
Schulden€ 1.564.983▼ 4,9 %€ 1.645.239
Balanstotaal€ 1.815.435▼ 0,3 %€ 1.820.998
Solvabiliteit berekend13,8 %▲ 4,1 ptn9,7 %
Schemam81-fm81-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Aaigemstraat 59 bus A, 9000 Gent

2.350.528.249 · sinds 2023-10-09

66.199 Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 68.322 Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis; 77.229 Verhuur en lease van andere huishoudelijke of persoonlijke artikelen, neg; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van D-LEASE?

Het ondernemingsnummer van D-LEASE is 1000.954.282. Het btw-nummer is BE 1000.954.282.

Wanneer werd D-LEASE opgericht?

D-LEASE werd opgericht op 9 oktober 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van D-LEASE?

De maatschappelijke zetel van D-LEASE is Aaigemstraat 59A, 9000 Gent.

Wat doet D-LEASE?

De hoofdactiviteit van D-LEASE is: Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen (NACE 68.203).

Hoeveel werknemers heeft D-LEASE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had D-LEASE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van D-LEASE?

D-LEASE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 243.086 in 2025. De winst van het boekjaar was € 74.692.

Is D-LEASE bereikbaar via Peppol?

Ja. D-LEASE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1000954282 en 9925:BE1000954282 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is D-LEASE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 250.452, een solvabiliteit van 13,8 % en een winst van € 74.692. De winst daalde met 1,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is D-LEASE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van D-LEASE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft D-LEASE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van D-LEASE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt D-LEASE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft D-LEASE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van D-LEASE?

Het boekjaar van D-LEASE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid