Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1000.874.605
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-10-06
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de l'Atomium 4, 1435 Mont-Saint-Guibert
- Andere namen
- GLF · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 42.212Bouw van rioleringen
- 43.230Installatie van isolatie
- 43.320Schrijnwerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 6.792
▲ 660,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 10.685
▲ 174,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
18,2 %
▲ 13,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 18.173 | ▲ 92,3 % | € 9.449 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 14.584 | ▲ 195,7 % | € 4.933 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 6.792 | ▲ 660,4 % | € 893 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 10.685 | ▲ 174,5 % | € 3.893 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 47.871 | ▼ 32,8 % | € 71.221 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 58.556 | ▼ 22,0 % | € 75.114 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 18,2 % | ▲ 13,1 ptn | 5,2 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de l'Atomium 4, 1435 Mont-Saint-Guibert
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-24
- 2023-10-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-05
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van FARNIR G CONSULTING?
Het ondernemingsnummer van FARNIR G CONSULTING is 1000.874.605. Het btw-nummer is BE 1000.874.605.
Wanneer werd FARNIR G CONSULTING opgericht?
FARNIR G CONSULTING werd opgericht op 6 oktober 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van FARNIR G CONSULTING?
De maatschappelijke zetel van FARNIR G CONSULTING is Rue de l'Atomium 4, 1435 Mont-Saint-Guibert.
Wat doet FARNIR G CONSULTING?
De hoofdactiviteit van FARNIR G CONSULTING is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft FARNIR G CONSULTING?
Volgens de jaarrekening over 2025 had FARNIR G CONSULTING geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van FARNIR G CONSULTING?
FARNIR G CONSULTING vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 18.173 in 2025. De winst van het boekjaar was € 6.792.
Is FARNIR G CONSULTING bereikbaar via Peppol?
Ja. FARNIR G CONSULTING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1000874605 en 9925:BE1000874605 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is FARNIR G CONSULTING?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 10.685, een solvabiliteit van 18,2 % en een winst van € 6.792. De winst steeg met 660,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is FARNIR G CONSULTING failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FARNIR G CONSULTING ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft FARNIR G CONSULTING de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van FARNIR G CONSULTING, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt FARNIR G CONSULTING?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FARNIR G CONSULTING 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van FARNIR G CONSULTING?
Het boekjaar van FARNIR G CONSULTING eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1000874605
Europese Commissie1000874605
Notarissen (Fednot)