Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1000.842.436
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-10-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Jacquetlaan(Odk) 4 bus 204, 8670 Koksijde
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 69.790
▲ 2,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 149.543
▲ 87,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
95,4 %
▲ 6,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 89.064 | ▲ 2,4 % | € 87.016 | € 13.498 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 88.181 | ▲ 2,2 % | € 86.300 | € 13.322 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 69.790 | ▲ 2,0 % | € 68.401 | € 10.541 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 149.543 | ▲ 87,5 % | € 79.753 | € 12.211 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.170 | ▼ 29,8 % | € 10.208 | € 9.536 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 156.713 | ▲ 74,2 % | € 89.961 | € 21.748 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 95,4 % | ▲ 6,8 ptn | 88,7 % | 56,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Jacquetlaan(Odk) 4 bus 204, 8670 Koksijde
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-02-09
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-03-03
- 2023-10-05 → 2023-12-31neergelegd 2024-04-08
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Huisarts Céline Smet?
Het ondernemingsnummer van Huisarts Céline Smet is 1000.842.436. Het btw-nummer is BE 1000.842.436.
Wanneer werd Huisarts Céline Smet opgericht?
Huisarts Céline Smet werd opgericht op 5 oktober 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Huisarts Céline Smet?
De maatschappelijke zetel van Huisarts Céline Smet is Jacquetlaan(Odk) 4 bus 204, 8670 Koksijde.
Wat doet Huisarts Céline Smet?
De hoofdactiviteit van Huisarts Céline Smet is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Huisarts Céline Smet?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Huisarts Céline Smet geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Huisarts Céline Smet?
Huisarts Céline Smet vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 89.064 in 2025. De winst van het boekjaar was € 69.790.
Is Huisarts Céline Smet bereikbaar via Peppol?
Ja. Huisarts Céline Smet staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1000842436 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Huisarts Céline Smet?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 149.543, een solvabiliteit van 95,4 % en een winst van € 69.790. De winst steeg met 2,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Huisarts Céline Smet failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Huisarts Céline Smet ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Huisarts Céline Smet de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Huisarts Céline Smet, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 9 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Huisarts Céline Smet?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Huisarts Céline Smet 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Huisarts Céline Smet?
Het boekjaar van Huisarts Céline Smet eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1000842436
Europese Commissie1000842436
Notarissen (Fednot)