Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 1000.617.752
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-10-02
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Caturia 13, 1380 Lasne
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 75.000Veterinaire diensten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 55.454
▲ 78,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 103.852
▲ 114,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
75,2 %
▲ 18,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 86.542 | ▲ 61,0 % | € 53.745 | € 24.245 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 70.895 | ▲ 75,9 % | € 40.304 | € 23.881 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 55.454 | ▲ 78,4 % | € 31.085 | € 18.506 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 103.852 | ▲ 114,6 % | € 48.399 | € 18.173 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 34.311 | ▼ 7,2 % | € 36.982 | € 53.773 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 138.164 | ▲ 61,8 % | € 85.381 | € 71.946 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 75,2 % | ▲ 18,5 ptn | 56,7 % | 25,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de Caturia 13, 1380 Lasne
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-15
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-06
- 2023-10-02 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Vétérinaire Cyril de Foy?
Het ondernemingsnummer van Vétérinaire Cyril de Foy is 1000.617.752. Het btw-nummer is BE 1000.617.752.
Wanneer werd Vétérinaire Cyril de Foy opgericht?
Vétérinaire Cyril de Foy werd opgericht op 2 oktober 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Vétérinaire Cyril de Foy?
De maatschappelijke zetel van Vétérinaire Cyril de Foy is Rue de Caturia 13, 1380 Lasne.
Wat doet Vétérinaire Cyril de Foy?
De hoofdactiviteit van Vétérinaire Cyril de Foy is: Veterinaire diensten (NACE 75.000).
Hoeveel werknemers heeft Vétérinaire Cyril de Foy?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Vétérinaire Cyril de Foy geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Vétérinaire Cyril de Foy?
Vétérinaire Cyril de Foy vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 86.542 in 2025. De winst van het boekjaar was € 55.454.
Is Vétérinaire Cyril de Foy bereikbaar via Peppol?
Ja. Vétérinaire Cyril de Foy staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1000617752 en 9925:BE1000617752 (stand van 6 november 2026).
Hoe financieel gezond is Vétérinaire Cyril de Foy?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 103.852, een solvabiliteit van 75,2 % en een winst van € 55.454. De winst steeg met 78,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Vétérinaire Cyril de Foy failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Vétérinaire Cyril de Foy ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Vétérinaire Cyril de Foy de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Vétérinaire Cyril de Foy, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Vétérinaire Cyril de Foy?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Vétérinaire Cyril de Foy 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Vétérinaire Cyril de Foy?
Het boekjaar van Vétérinaire Cyril de Foy eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 1000617752
Europese Commissie1000617752
Notarissen (Fednot)