Belgische ondernemingen

Onderneming 1000.195.110

AAM TECH BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Ternat · sinds 2023

Besloten Vennootschap in Ternat, sinds 2023. Algemene elektrotechnische installatiewerken. Brutomarge € 2k, verlies € 1k (2025). Ondernemingsnummer en btw-nummer 1000.195.110.

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.002

Eigen vermogen 2025

€ -2.545

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
1000.195.110
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-09-22
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Assesteenweg 116A, 1740 Ternat

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 33.140Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.310StukadoorswerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.331Plaatsen van vloer- en wandtegelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.341Schilderen van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.429Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten in de constructie van gebouwen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.711Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.002

Eigen vermogen 2025

€ -2.545

Solvabiliteit 2025

-13,8 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 1.923—
Bedrijfswinst (-verlies)€ -1.002—
Winst (verlies) van het boekjaar€ -1.002—
Balans
Eigen vermogen€ -2.545—
Schulden€ 20.946—
Balanstotaal€ 18.401—
Solvabiliteit berekend-13,8 %—
Schemam87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Dubois-Thornstraat 77 bus 7, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

2.352.307.507 · sinds 2024-01-01

33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur; 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 43.310 Stukadoorswerk; 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren; 43.211.03 Installatie van bewakingssystemen en alarminstallaties tegen diefstal; 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen; 43.212.01 Installatie van verlichtings- en signaleringssystemen voor wegen en spoorwegen, in havens en luchthavens (inclusief de installatie van verkeersborden); 43.222.03 Installatie van elektrische verwarmingsinstallaties; 43.240.02 Installatie van lichtreclames en uithangborden; 43.240.05 Installatie van liften en roltrappen; 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels; 43.332 Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout; 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen; 43.341 Schilderen van gebouwen; 43.342 Schilderen van civieltechnische werken; 43.343 Glaszetten; 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen; 43.429 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten in de constructie van gebouwen, neg; 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton); 73.110.02 Ontwerpen en plaatsen van buitenreclame : reclameborden en -panelen, lichtkranten en neonreclame, aanbrengen van reclame op bussen, enz

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AAM TECH?

Het ondernemingsnummer van AAM TECH is 1000.195.110. Het btw-nummer is BE 1000.195.110.

Wanneer werd AAM TECH opgericht?

AAM TECH werd opgericht op 22 september 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AAM TECH?

De maatschappelijke zetel van AAM TECH is Assesteenweg 116A, 1740 Ternat.

Wat doet AAM TECH?

De hoofdactiviteit van AAM TECH is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).

Hoeveel werknemers heeft AAM TECH?

Volgens de jaarrekening over 2025 had AAM TECH geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van AAM TECH?

AAM TECH vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.923 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.002.

Is AAM TECH bereikbaar via Peppol?

Ja. AAM TECH staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:1000195110 en 9925:BE1000195110 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is AAM TECH?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -2.545, een solvabiliteit van -13,8 % en een verlies van € 1.002. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is AAM TECH failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AAM TECH ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft AAM TECH de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van AAM TECH, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wanneer eindigt het boekjaar van AAM TECH?

Het boekjaar van AAM TECH eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid