Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0898.858.814
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2008-06-26
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Begijnenstraat 59 bus 1, 2300 Turnhout
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 71.111Activiteiten van bouwarchitecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 11.128
▼ 22,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 104.813
▼ 0,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
61,8 %
▲ 1,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 29.380 | ▼ 15,2 % | € 34.640 | € 26.684 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 17.942 | ▼ 19,9 % | € 22.386 | € 18.193 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 11.128 | ▼ 22,3 % | € 14.325 | € 11.775 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 104.813 | ▼ 0,7 % | € 105.580 | € 99.013 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 64.667 | ▼ 5,5 % | € 68.447 | € 68.040 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 169.481 | ▼ 2,6 % | € 174.028 | € 167.053 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 61,8 % | ▲ 1,2 ptn | 60,7 % | 59,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Begijnenstraat 59 bus 1, 2300 Turnhout
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-08
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN?
Het ondernemingsnummer van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN is 0898.858.814. Het btw-nummer is BE 0898.858.814.
Wanneer werd VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN opgericht?
VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN werd opgericht op 26 juni 2008, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN?
De maatschappelijke zetel van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN is Begijnenstraat 59 bus 1, 2300 Turnhout.
Wat doet VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN?
De hoofdactiviteit van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN is: Activiteiten van bouwarchitecten (NACE 71.111).
Hoeveel werknemers heeft VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN?
VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 29.380 in 2025. De winst van het boekjaar was € 11.128.
Is VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN bereikbaar via Peppol?
Ja. VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0898858814 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 104.813, een solvabiliteit van 61,8 % en een winst van € 11.128. De winst daalde met 22,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN?
Het boekjaar van VANDAMME VANREUSEL ARCHITECTEN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0898858814
Europese Commissie0898858814
Notarissen (Fednot)