Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0898.801.604
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2008-06-19
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chemin des Baraques 44, 1410 Waterloo
- Andere namen
- DPDC · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 97.070
▼ 59,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 769.849
▲ 0,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
79,2 %
▲ 6,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 192.790 | ▼ 47,8 % | € 369.592 | € 220.459 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 129.737 | ▼ 59,1 % | € 316.972 | € 168.349 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 97.070 | ▼ 59,9 % | € 242.248 | € 127.251 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 769.849 | ▲ 0,5 % | € 766.279 | € 617.031 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 202.024 | ▼ 30,1 % | € 289.107 | € 257.842 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 971.873 | ▼ 7,9 % | € 1.055.386 | € 874.873 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 79,2 % | ▲ 6,6 ptn | 72,6 % | 70,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Sint-Jobsesteenweg 261, 1180 Ukkel
Vestiging
Heydenberglaan 103 bus 17, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-25
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-13
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-02
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE?
Het ondernemingsnummer van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE is 0898.801.604. Het btw-nummer is BE 0898.801.604.
Wanneer werd DARIMONT PARVIN DENTAL CARE opgericht?
DARIMONT PARVIN DENTAL CARE werd opgericht op 19 juni 2008, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE?
De maatschappelijke zetel van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE is Chemin des Baraques 44, 1410 Waterloo.
Wat doet DARIMONT PARVIN DENTAL CARE?
De hoofdactiviteit van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft DARIMONT PARVIN DENTAL CARE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DARIMONT PARVIN DENTAL CARE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE?
DARIMONT PARVIN DENTAL CARE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 192.790 in 2025. De winst van het boekjaar was € 97.070.
Is DARIMONT PARVIN DENTAL CARE bereikbaar via Peppol?
Ja. DARIMONT PARVIN DENTAL CARE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0898801604 en 9925:BE0898801604 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is DARIMONT PARVIN DENTAL CARE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 769.849, een solvabiliteit van 79,2 % en een winst van € 97.070. De winst daalde met 59,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DARIMONT PARVIN DENTAL CARE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DARIMONT PARVIN DENTAL CARE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt DARIMONT PARVIN DENTAL CARE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DARIMONT PARVIN DENTAL CARE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE?
Het boekjaar van DARIMONT PARVIN DENTAL CARE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0898801604
Europese Commissie0898801604
Notarissen (Fednot)