Belgische ondernemingen

Onderneming 0897.855.952

CONGOO NV

Actief Normale toestand Naamloze vennootschap Brussel · sinds 2008

Naamloze vennootschap in Brussel, sinds 2008. Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg. Brutomarge € 31k, winst € 8k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0897.855.952.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 7.905

▲ 198,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 63.054

▲ 14,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0897.855.952
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2008-05-13
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Groendreef 14 bus G5, 1000 Brussel

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 90.399Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.391Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 7.905

▲ 198,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 63.054

▲ 14,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

16,8 %

▲ 0,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 30.966▲ 126,1 %€ 13.697€ 17.961
Bedrijfswinst (-verlies)€ 16.428▲ 855,5 %€ -2.174€ 3.111
Winst (verlies) van het boekjaar€ 7.905▲ 198,8 %€ -8.002€ -3.097
Balans
Eigen vermogen€ 63.054▲ 14,3 %€ 55.149€ 63.150
Schulden€ 313.127▲ 7,4 %€ 291.490€ 297.559
Balanstotaal€ 376.181▲ 8,5 %€ 346.639€ 360.709
Solvabiliteit berekend16,8 %▲ 0,9 ptn15,9 %17,5 %
Schemam07-fm07-fm07-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO

Vestiging

Rodestraat 22, 1570 Pajottegem

2.171.488.619 · sinds 2008-04-29

73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen; 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg

Vestiging

Groendreef 14 bus G5, 1000 Brussel

2.345.858.886 · sinds 2023-05-08

73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 77.391 Verhuur en lease van speel-, amusement-, en verkoopautomaten; 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen; 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CONGOO?

Het ondernemingsnummer van CONGOO is 0897.855.952. Het btw-nummer is BE 0897.855.952.

Wanneer werd CONGOO opgericht?

CONGOO werd opgericht op 13 mei 2008, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CONGOO?

De maatschappelijke zetel van CONGOO is Groendreef 14 bus G5, 1000 Brussel.

Wat doet CONGOO?

De hoofdactiviteit van CONGOO is: Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg (NACE 90.399).

Hoeveel werknemers heeft CONGOO?

Volgens de jaarrekening over 2025 had CONGOO geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van CONGOO?

CONGOO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 30.966 in 2025. De winst van het boekjaar was € 7.905.

Is CONGOO bereikbaar via Peppol?

Ja. CONGOO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0897855952 en 9925:BE0897855952 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is CONGOO?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 63.054, een solvabiliteit van 16,8 % en een winst van € 7.905. De winst steeg met 198,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CONGOO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CONGOO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CONGOO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van CONGOO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt CONGOO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CONGOO 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van CONGOO?

Het boekjaar van CONGOO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid