Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2023
- Ondernemingsnummer
- 0897.099.946
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2008-04-09
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Mathieu Vankeer 56, 4420 Saint-Nicolas
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.521Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2023
€ -33.768
▼ 369,6 % t.o.v. 2022
Eigen vermogen 2023
€ 35.396
▼ 48,8 % t.o.v. 2022
Solvabiliteit 2023
37,0 %
▼ 29,3 ptn t.o.v. 2022
| Boekjaar | 2023 | Δ | 2022 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -12.678 | ▼ 134,0 % | € 37.285 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -32.072 | ▼ 218,3 % | € 27.110 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -33.768 | ▼ 369,6 % | € 12.524 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 35.396 | ▼ 48,8 % | € 69.165 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 60.251 | ▲ 71,2 % | € 35.204 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 95.648 | ▼ 8,4 % | € 104.368 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 37,0 % | ▼ 29,3 ptn | 66,3 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Gilon 22, 4030 Liège
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-06
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2024-04-03
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES?
Het ondernemingsnummer van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES is 0897.099.946. Het btw-nummer is BE 0897.099.946.
Wanneer werd LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES opgericht?
LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES werd opgericht op 9 april 2008, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES?
De maatschappelijke zetel van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES is Rue Mathieu Vankeer 56, 4420 Saint-Nicolas.
Wat doet LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES?
De hoofdactiviteit van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES is: Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment) (NACE 47.521).
Hoeveel werknemers heeft LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES?
Volgens de jaarrekening over 2023 had LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES?
LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -12.678 in 2023. Het boekjaar sloot met een verlies van € 33.768.
Is LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES bereikbaar via Peppol?
Ja. LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0897099946 en 9925:BE0897099946 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES?
Volgens de jaarrekening over 2023: een eigen vermogen van € 35.396, een solvabiliteit van 37,0 % en een verlies van € 33.768. De winst daalde met 369,6 % tegenover 2022. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES, over het boekjaar tot 31 december 2023, werd op 6 oktober 2024 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2024. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2024 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2025.
Wie bestuurt LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES?
Het boekjaar van LES ARTISANS CHAPES ET CARRELAGES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2023 tot 31 december 2023.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0897099946
Europese Commissie0897099946
Notarissen (Fednot)