Belgische ondernemingen

Onderneming 0897.042.835

HR-AVENUE Comm.V

Actief sinds 2008 Normale toestand Gewone commanditaire vennootschap Asse

Gewone commanditaire vennootschap in Asse, sinds 2008. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0897.042.835.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0897.042.835
Rechtsvorm
Gewone commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2008-04-08
Maatschappelijke zetel
Marlier 57, 1730 Asse

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Marlier 57, 1730 Asse

2.170.845.944 · sinds 2008-05-29

  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
  • 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie
  • 78.100.01 Zoeken, selecteren, verwijzen en plaatsen van personeel tbv latere werkgever of werkzoeker : formulering van taakomschrijvingen; op geschiktheid testen van sollicitanten; natrekken van referenties
  • 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 68.121 Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten

Publicaties in het Staatsblad (3)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van HR-AVENUE?

Het ondernemingsnummer van HR-AVENUE is 0897.042.835. Het btw-nummer is BE 0897.042.835.

Wanneer werd HR-AVENUE opgericht?

HR-AVENUE werd opgericht op 8 april 2008, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van HR-AVENUE?

De maatschappelijke zetel van HR-AVENUE is Marlier 57, 1730 Asse.

Wat doet HR-AVENUE?

De hoofdactiviteit van HR-AVENUE is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Is HR-AVENUE bereikbaar via Peppol?

Ja. HR-AVENUE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0897042835 en 9925:BE0897042835 (stand van 27 oktober 2026).

Is HR-AVENUE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van HR-AVENUE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt HR-AVENUE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HR-AVENUE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van HR-AVENUE in het Staatsblad?

De laatste publicatie van HR-AVENUE in het Belgisch Staatsblad dateert van 20 september 2022: maatschappelijke zetel. In totaal verschenen er 3 publicaties.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid