Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0895.469.158
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2008-02-04
- Personeel
- 41,6 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Roseaux(B) 2, 7331 Saint-Ghislain
- Andere namen
- I.C.T.S. · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.230Installatie van isolatie
- 25.110Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
- 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 10.202
▼ 91,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 886.894
▲ 109,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
16,9 %
▲ 9,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 2.871.358 | ▲ 8,9 % | € 2.636.120 | € 2.926.539 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 178.858 | ▼ 18,2 % | € 218.726 | € -559.865 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 10.202 | ▼ 91,2 % | € 116.299 | € -651.863 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 886.894 | ▲ 109,4 % | € 423.492 | € 313.993 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 4.355.734 | ▼ 11,7 % | € 4.934.247 | € 4.682.477 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 5.242.627 | ▼ 2,1 % | € 5.357.740 | € 4.996.470 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 16,9 % | ▲ 9,0 ptn | 7,9 % | 6,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 41,6 | ▲ 3,3 | 38,3 | 43,2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Roseaux(B) 2, 7331 Saint-Ghislain
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-07
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS?
Het ondernemingsnummer van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS is 0895.469.158. Het btw-nummer is BE 0895.469.158.
Wanneer werd INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS opgericht?
INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS werd opgericht op 4 februari 2008, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS?
De maatschappelijke zetel van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS is Rue des Roseaux(B) 2, 7331 Saint-Ghislain.
Wat doet INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS?
De hoofdactiviteit van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS is: Installatie van isolatie (NACE 43.230); Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25.110).
Hoeveel werknemers heeft INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS gemiddeld 41,6 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS?
INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 2.871.358 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.202.
Is INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS bereikbaar via Peppol?
Ja. INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0895469158 en 9925:BE0895469158 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 886.894, een solvabiliteit van 16,9 % en een winst van € 10.202. De winst daalde met 91,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 7 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS?
Het boekjaar van INDUSTRIAL COMPANY OF TECHNICAL SOLUTIONS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0895469158
Europese Commissie0895469158
Notarissen (Fednot)